Steam Focus Entertainment Yayıncı Haftası İndirimi Başladı

Paylaş

Son dönemlerin popüler yayıncılarından birisi olan Focus Entertainment, Steam’de bu haftanın yayıncı konuğu oluyor. Birbirinden şahane oyunların indirime girdiği Steam Focus Entertainment etkinliği içerisinde bizde sizler için 10 farklı oyun öneriyoruz. Şimdiden iyi alışverişler dileriz!

Steam Focus Entertainment yayıncı indiriminden seçmeler

Bizim de yakın olduğumuz yayıncılardan birisi olan Focus Entertainment, bu hafta Steam’in konuğu oldu. Yayıncı firmanın neredeyse tüm oyunları bu etkinlik kapsamında indirime girerken, bazı oyunları da paket halinde biz oyunculara sunulmuş durumda. Bu listede sizlere, Steam Focus Entertainment yayıncı indiriminde alabileceğiniz 10 oyun söylüyoruz;

A Plague Tale: Requiem – %50 indirim ile 325,00 TL

Serinin bu devam oyunu, daha iyi mekanikler ve görsellik ile süslenmiş bir kıvamda karşımıza çıkıyor. A Plague Tale: Requiem, ilk oyunda olduğu gibi yine hayatta kalma temelinin ön planda olduğu ve abla-kardeş ikilisi ile sayısız maceradan sağ kurtulmaya çalışacağınız bir oyun anlayışı benimsiyor. Oldukça iyi bir indirime giren bu yapımı kaçırmanızı istemeyiz. Eğer daha önce ilk oyunu dahi oynamadıysanız, A Plague Tale Bundle paketini 404,55 TL karşılığında satın alabilir ve bu iki oyuna da sahip olabilirsiniz.

 • Çıkış Tarihi: 17 Ekim 2022
 • Tür: Macera / Aksiyon / Keşif

BLACKTAIL – %55 indirim ile 134,55 TL

Slav Mitolojisini bizlerle buluşturan BLACKTAIL, zengin hikayesi ve kaotik atmosferiyle birlikte eğlenceli dakikalar sunmayı başarıyor. Oyun içerisinde en önemli yoldaşlarınızdan birisi olan okunuz ile birlikte karanlık bir diyara uğrayacak ve daha karanlık olan bir hikayeye şahit olacaksınız. Steam Focus Entertainment yayıncı indirimleri kapsamında bizce bir göz atın.

 • Çıkış Tarihi: 15 Aralık 2022
 • Tür: Macera / Aksiyon / Mitoloji

Verdun – %80 indirim ile 38,00 TL

1916 senesinde gerçekleşen ve ünlü olan Verdun Savaşından esinlenerek tasarlanan yapım, sizleri Birinci Dünya Savaşının çetin ve zorlu atmosferine konuk ediyor. Oyun içerisinde genellikle siper savaşları olmak üzere taktiksel ve gerçekçi bir yaklaşım bulunuyor. Verdun, aslında WW1 serisinin bir oyunu. Eğer bu seri içerisinde bulunan Isonzo ve Tannenberg gibi oyunları almak isterseniz WW1 Game Series paketini sadece 183,60 TL‘ye satın alabiliyorsunuz.

 • Çıkış Tarihi: 28 Nisan 2015
 • Tür: Nişancı / FPS / Çok Oyunculu

Dordogne – %25 indirim ile 142,50 TL

Sanatsal yönüyle ön plana çıkan Dordogne, keşif elementlerinin doğa ile bütünleştiği bir atmosfere sahip. Sevgili editörlerimizden Ahmet Kaan Mandalı’nın çıkmadan oynamaya fırsat bulduğu ve tam tamına 90 puan verdiği bu oyuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. Tabii bizim incelemeye de bakmak isteyebilirsiniz diye düşündük 🙂

 • Çıkış Tarihi: 13 Haziran 2023
 • Tür: Macera / Zengin Hikaye / Keşif

SnowRunner – %50 indirim ile birlikte 75,00 TL

Karda, çamurda, yağmurda ve hatta engebeli arazilerde birbirinden güçlü araçları kullanacağınız SnowRunner, Steam Focus Entertainment yayıncı indirimleri kapsamında oldukça güzel bir indirim görmüş durumda. Araç simülasyonu sevenleri kendisine çeken bu oyun, yeri geldiğinde ise oldukça zorlayıcı bir hal alabiliyor. Ayrıca oyunun ek paketlerini de satın alarak resmen ömürlük bir yapım gibi bakabilirsiniz.

 • Çıkış Tarihi: 18 Mayıs 2021
 • Tür: Otomobil Simülasyonu / Keşif / Gerçekçi

Atomic Heart – %34 indirim ile birlikte 461,34 TL

Bu yılın şüphesiz en çok beklenen ve konuşulan oyunlarından bir tanesi olan Atomic Heart, Steam Focus Entertainment Yayıncı indirimleri kapsamında hiçte fena olmayacak bir fiyata düşmüş durumda. Özellikle son dönemlerde oyun fiyatlarındaki büyük artışlardan sonra bu indirimler biz oyunculara resmen ilaç gibi gelmeye başladı. Atomic Heart ise sevgili editörlerimizden Alparslan Gürlek’in incelediği ve 100 üzerinden 77 puan verdiği bir oyun olarak bu listeye girmeyi başarıyor. İncelemeye ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

 • Çıkış Tarihi: 21 Şubat 2023
 • Tür: Bilim Kurgu / Aksiyon / FPS

Warhammer 40,000: Boltgun – %25 indirim ile birlikte 217,50 TL

Yöneticilerimizden Eren Eroğlu’nun severek oynadığı Warhammer 40,000: Boltgun, 90’ların retro nişancı oyunlarını günümüz teknolojisiyle harmanlamakla kalmıyor, aynı zamanda ortaya bambaşka bir iş çıkartmayı başarıyor. Dinamik müzikler eşliğinde Warhammer evreninden klasikleşmiş yaratıklar ve hikayeler sizleri bekliyor olacak. Eğer biraz olsun nostaljiye açsanız, tam sizin kaleminizde bir yapım olduğunu söyleyelim. İncelemeye ise buradan ulaşabilirsiniz.

 • Çıkış Tarihi: 23 Mayıs 2023
 • Tür: FPS / Retro / Nişancı

Necromunda: Hired Gun – %70 indirim ile 57,00 TL

Klasik bir oynanış bekliyor ve kafanızı yormadan sadece saf aksiyona doymak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Necromunda: Hired Gun, Warhammer evreninde geçen ve saf aksiyon diyebileceğimiz yapımlardan bir tanesi. Çıktığı dönem biraz eleştirilerin konusu olmuştu ancak günümüzde toparlanmasını bildi diyebiliriz. Steam Focus Entertainment yayıncı indirimleri esnasında tercih edebileceğiniz en güzel oyunlardan bir tanesi konumunda.

 • Çıkış Tarihi: 1 Haziran 2021
 • Tür: FPS / Aksiyon / Macera

Aliens: Dark Descent – %25 indirim ile birlikte 412,50 TL

Aliens serisini sevenlerin mutlaka göz atması gerektiği Aliens: Dark Descent, henüz 2 aylık bir oyun ve güzel yorumlar almayı başardı. Bendeniz sevgili editörünüz, oyunu çıkmadan önce inceleme fırsatı bulmuştum. Ancak herkesin beğendiği bazı noktaları beğenememiş ve oyuna ortalama bir puan vermiştim. Sorun muhtemelen bende diyor ve sizi bu oyuna bakmaya davet ediyorum. İnceleme ise burada tabii.

 • Çıkış Tarihi: 19 Haziran 2023
 • Tür: Strateji / Taktiksel / Bilim Kurgu

Insurgency: Sandstorm – %67 indirim ile birlikte 128,70 TL

Takım oyununa dayanan zorlayıcı bir askeri simülasyon olan Insurgency: Sandstorm, ayağa kalktığınız anda vurulduğunuz kaos dolu bir atmosfere ev sahipliği yapıyor. Çok oyunculu sunucular içerisinde farklı oyun modlarında takımınız ile birlikte yeri geldiğinde galip gelmeye, yeri geldiğinde ise kendi alanınızı savunmaya çalışacaksınız.

 • Çıkış Tarihi: 12 Aralık 2018
 • Tür: FPS / Gerçekçi / Askeri
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: