Steam Yaz İndirimlerinde 20 TL Altına Alabileceğiniz Oyunlar

Paylaş

Steam Yaz İndirimleri tüm hızıyla devam ederken Atarita ekibi olarak sizler için en iyi listeleri oluşturmaya çalışıyoruz. Oyun fiyatlarının yükseldiği şu dönemlerde 20 TL altına alınabilecek en iyi oyunları derlemeye çalıştık. Herkese keyifli alışverişler!

Steam Yaz İndirimleri boyunca 20 TL altına alınabilecek en mantıklı oyunlar

Steam Yaz İndirimleri resmen cüzdanları sömürmeye gelmiş gibi. Birçok oyun fiyatının yükseldiği şu dönemlerde seçilebilecek en mantıklı olanları bu liste içerisine dahil etmeye çalıştık. Eğer cebinizde sadece 20 TL kaldıysa bu liste oldukça işinize yarayacak ama ilk olarak şu yaptığımız listelere de bakmadan geçmeyin deriz;

Batman: Arkham Collection – %85 indirim ile 15,30 TL

Muhteşem bir indirim, muhteşem bir fırsat! Tek oyun yerine 3 oyun ve 1 ek paket sahibi olabileceğiniz Batman: Arkham Collection, gerçekten son dönemlerde karşımıza çıkan en iyi oyun paketlerinden bir tanesi. İçerisinde Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Knight ve Batman: Arkham Night Season Pass ek paketi yer alıyor.


Overcooked! 2 – %75 indirim ile 17,50 TL

Hem ter dökeceğiniz hem de yemek pişireceğiniz Overcooked! 2, Steam Yaz İndirimleri döneminde kaçırılmayacak bir fiyata düşmüş durumda. Arkadaşlarınız ile birlikte yeri geldiğinde zamana karşı yarışacağınız, yeri geldiğinde ise Dünyayı kurtaracağınız bir eşli oyuna hazır olun! Pardon, önlükleri bağlayın demek istedik!


Kingdom Come: Deliverance – %75 indirim ile 12,50 TL

Kendisine indirimlerde alınabilecek Orta Çağ oyunları listesinde ‘Onursal aday’ olarak yer vermiştik. Gerçekçiliği ile baş döndüren Kingdom Come: Deliverance, Skalitz’li Henry’yi kontrol ettiğiniz ve başınızdan geçen maceralara odaklanmaya çalıştığınız destansı bir oyun. Açık dünyası içerisinde yapılabilecek tonla şey bulunuyorken karşınıza çıkacak düşmanlara da hazırlıklı olmanız gerekiyor.


Unpacking – %40 indirim ile 19,20 TL

Biraz rahatlamaya ihtiyacınız mı var? Günlük yaşamın koşuşturmacasından sıkıldınız mı? O zaman Unpacking tam size göre bir oyun dostlar. Sevimli piksel grafikler eşliğinde kutulardan çıkan eşyaları odalara yerleştirdiğiniz ve harika müzikler eşliğinde çayınızı-kahvenizi alarak oynayabileceğiniz bir yapım.


Sniper Elite 4 – %90 indirim ile 8,90 TL

2. Dünya Savaşı sırasında İtalya semalarında geçen Sniper Elite 4, ilk oyunların üstüne koyarak daha çok aksiyon ve daha fazla gizlilik temelleri ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu sefer manzaraları ile de büyülemeyi başarıyor. Eğer 9,81 TL’niz daha bulunuyorsa ve önceki oyunları oynamadıysanız Sniper Elite Complete Pack paketini de satın alabilirsiniz.


Sleeping Dogs: Definitive Edition – %85 indirim ile 13,35 TL

Uzak doğu GTA’sı olarak tanımlayabileceğimiz Sleeping Dogs: Definitive Edition, açık dünyası, yan görevleri, ilgi çekici hikayesi ve en önemlisi dövüş mekanikleri ile bu indirim döneminde belki de tercih edilebilecek en iyi oyunlardan bir tanesi konumunda.


Dragon’s Dogma: Dark Arisen – %84 indirim ile 15,68 TL

Uzun bir aradan sonra seri için yeni bir oyun duyurulmuşken Dragon’s Dogma: Dark Arisen’a bakmadan geçilmez diye düşündük. Açık dünyası ve rol yapma mekanikleriyle ön plana çıkan oyun, aynı zamanda hikayesiyle de oyuncuyu büyülemeyi başarıyor. Dragon’s Dogma 2 için açılan Steam mağaza sayfası ise burada.


Alan Wake – %70 indirim ile 7,50 TL

Devam oyunu duyurulan bir yapımla daha karşınızdayız. Güzel bir hikaye deneyimi yaşarken yer yer gerileceğiniz Alan Wake, oldukça makul bir fiyata düşmüş durumda. Atmosferi de halen şaşırtacak düzeyde olabiliyor. Serinin devam oyunu da beklentilerimizi karşılayacakmış gibi görünüyor.


Resident Evil 4 (2005) – %75 indirim ile 13,87 TL

Remake’e cüzdan yetişmez diyenler için fırsat bu fırsat! Resident Evil 4, gerek hikayesiyle gerekse oynanışıyla dillere destan bir oyundur. Hatta çoğu oyuncu tarafından serinin en iyileri arasında başı çekmesiyle biliniyor. 2005 yılında çıkan bu orijinal yapıma -eğer Remake’e ulaşamıyorsanız- mutlaka şans vermelisiniz.

Steam Yaz İndirimleri
Resident Evil 4 (2005)

Zombie Army Trilogy – %85 indirim ile 9,75 TL

Sniper Elite serisinden yola çıkarak günümüze kadar gelen Zombie Army serisi, üçlü paketiyle muhteşem bir fiyata düşmüş durumda. Eğer arkadaşlarınızla birlikte birazcık zombi beyni patlatmak isterseniz Steam Yaz İndirimleri döneminde tercih edebileceğiniz en iyi oyun Zombie Army Trilogy olacaktır. İçerisinde ilk 3 oyunun yer aldığını belirtelim. Şayet, seriye devam etmek isterseniz Zombie Army 4: Dead War oyununu da %80 indirim ile birlikte 15,40 TL’den satın alabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: