KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Yeni Steam Güncellemesi, Alışveriş Sepeti ve Oyun Gizleme Özelliklerini Beraberinde Getiriyor

Söylentiler doğru çıktı.

Paylaş

Geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan Steam güncellemesi ile birlikte, uzun zamandır beklenen oyun gizleme özelliği ve alışveriş sepeti iyileştirmeleri eklendi. Steam Beta İstemcisi kullanıcıları için yayına alınan tüm bu özellikler, an itibarıyla kullanılabilir bir durumda.

Peki yeni Steam güncellemesi ile gelen özellikler neler?

  • Kolay hediye gönderme: Yeni yıla girerken, artık birden fazla satın alma işlemi yapmanıza gerek kalmadan birden fazla arkadaşınız (veya kendiniz) için hediye satın alabilirsiniz. Ayrıca hediye mesajı yazma da ödeme sürecini hızlandırmak için basitleştirilmiş.
  • Tüm cihazlarda tek bir sepet: Alışveriş sepetinizdeki ögeleri artık Steam’de oturum açtığınız tüm cihazlarda görebilirsiniz. Beta sırasında sepete yalnızca beta istemcisinden erişilebileceğini unutmayın.
  • Gizli satın alma: Oyunlarınızı gizli tutmak, satın alma gerçekleşmeden önce başlar. Bu amaçla yeni sepet, ödeme yapmadan önce bir oyunu gizli olarak işaretlemenize olanak tanır.
Steam Yeni Satın Alım Ekranı
Steam Yeni Satın Alım Ekranı

Steam Kış İndirimlerine saatler kaldığını düşünecek olursak eklenmiş olan her bir özelliğin oldukça kullanışlı bir rol oynayacağını söyleyebiliriz. Özellikle tüm cihazlarda tek bir sepeti kontrol edebilecek olmak, bizce uzun zamandır Steam’de olması gereken bir özellikti. Neyse geç olsun, güç olmasın diyelim. Peki siz yeni Steam güncellemesini nasıl buldunuz?

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: