Eren Eroğlu

Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

PlayStation Özel Oyunu Ghost of Tsushima, PC’ye Çıktı! İlk Yorumlar Oldukça Pozitif

Sevilen PlayStation özel oyunu Ghost of Tsushima, PC için piyasaya sürüldü. Oyunculardan gelen ilk geri dönüşler oldukça olumlu.

Yeni Call of Duty Oyunu İlk Günden Xbox Game Pass’e Gelebilir!

Bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülmesi planlanan yeni Call of Duty oyunu, ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine eklenebilir.

Epic Games’in İlk Gizemli Ücretsiz Oyunu Dragon Age: Inquisition’ın Sayfasına Neden Ulaşılamıyor?

Epic Games'in MEGA İndirim dönemindeki ilk gizemli ücretsiz oyunu Dragon Age: Inquisition neden alınamıyor? Bildiğimiz her şeyi derledik!

Hades II Erken Erişim İnceleme

Bir süredir Hades II oynuyorduk ve oyunda yapılabilecek her şeyi yapmak ile meşguldük. İşte hazırladığımız erken erişim incelemesi!

Eric Barone ile Stardew Valley Röportajı: Yeni Oyunu İçin Türkçe Dil Desteğini de Sorduk!

Stardew Valley'in meşhur geliştiricisi Eric Barone ile röportaj yaptık ve Stardew Valley'in Türkiye'deki yerini konuştuk.

Hades 2 Rehberi: Yolculuğunuz Sırasında Bilmeniz Gereken Her Şey

Sizin için hazırladığımız Hades 2 rehberi ile birlikte Yer Altı Dünyası'na doğru giden maceranızda işinize yarayacak her şeyi anlattık!

Bekle Bizi Olimpos! Hades 2 Tunç Nedir, Nasıl Elde Edilir?

Hades 2 tunç maddesi, oyundaki çeşitli üretimleri gerçekleştirirken ihtiyacınız olabilecek bir madde. İşte ne işe yaradığı ve lokasyonu!

Yüzey ile Aranızda Hiçbir Engel Kalmasın: Hades 2 Thalamus Nedir, Nasıl Elde Edilir?

Hades 2 Thalamus arayışına çıktıysanız doğru yerdesiniz! Khaos diyarlarında yetişen bu bitkiyi nasıl bulabileceğinizi anlattık.

Electronic Arts, Orkun Işıtmak Tarafından Tasarlanan EA Sports FC 24 Formasını Tanıttı

Electronic Arts ve Orkun Işıtmak iş birliği duyuruldu. Popüler içerik üretici, Türkiye'ye özel bir EA Sports FC 24 forması tasarladı.

No Rest for the Wicked Erken Erişim İnceleme

Ori serisi ile tanıdığımız meşhur Moon Studios, No Rest for the Wicked ile fantastik Orta Çağ'a giriş yapmış. Biz de inceledik.

Burada Her Türden Macera Var: İşte Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar!

Mayıs ayında çıkacak oyunlara şöyle bir göz attığımızda bizi birçok farklı maceranın beklediğini görüyoruz! İşte tam liste.

Steam Çiftçilik Festivali Başladı: İşte Öne Çıkan Oyunlar ve Hediyeler

Steam Çiftçilik Festivali başladı. Sizin için etkinliğe dair bilmeniz gereken tüm detayları ve öne çıkan oyunları derledik.

Söylentilere Göre Xbox, Yeni Fallout Oyunu Daha Erken Çıkmalı Diyor

Diziye olan ilginin tavan yapıp oyunlara yansımasının ardından Microsoft, yeni Fallout oyunu daha erken piyasaya sürülsün istiyor.

Stellar Blade İnceleme

PlayStation 5'in yeni özel oyunu Stellar Blade geldi çattı. Biz de oyunu önceden deneyimleme fırsatı bulduk. İşte incelemesi!

Tales of Kenzera: ZAU İnceleme

Electronic Arts'ın yeni oyunu Tales of Kenzera: ZAU inceleme yazısı ile karşınızdayız. Oyuna dair bilmeniz gerekenleri anlattık!

Söylentiye Göre Far Cry 7’nin Baş Kötüsünü Cillian Murphy Canlandıracak

Twitter'da yayılan bir söylentiye göre, şu anda geliştirilme aşamasında olan Far Cry 7'nin baş kötüsünü Cillian Murphy canlandıracak.

Prison Architect 2 Çıkış Günü Yine Ertelendi: İşte Yeni Tarih

İlk olarak 2015'te karşımıza çıkan sevilen oyunun devamı olacak olan Prison Architect 2'nin çıkış tarihi yine ertelendi.

Steam FPS Festivali Başladı: İşte Öne Çıkan Oyunlar ve Ücretsiz Ögeler

Yüzlerce birinci şahıs nişancı oyununun indirime girdiği Steam FPS Festivali başladı. Biz de indirimlerde öne çıkan oyunları derledik!

Manor Lords, Çıkışına Tam 10 Gün Kala İki Buçuk Milyon İstek Listesine Ulaştı

Yaklaşık 10 gün içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen strateji ve şehir kurma oyunu Manor Lords, tam 2.5 milyon kez istek listesine eklenmiş!

Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios, Blasphemous’un En Büyük Destekçilerindenmiş

Baldur's Gate 3'ün geliştiricisi Larian Studios'un, yıllar önce Blasphemous'un en büyük destekçilerinden biri olduğu ortaya çıktı.

Oyun Dünyasında ”Güzellik” Tartışması Başladı: Oyuncular İkiye Bölündü

PlayStation'ın sevilen karakteri Aloy'un doğum gününü kutladığı paylaşıma gelen bir yorum, oyun dünyasında ''güzellik'' tartışmasını ateşledi.

Fallout Dizisinin Çıkışı Serinin Oyunlarına Pozitif Yansıdı: Ciddi Oyuncu Artışı Görülüyor

Geçtiğimiz günlerde Amazon Prime Video'da yayınlanan Fallout dizisi, serinin oyunlarına pozitif bir etki bıraktı. Oyuncu sayıları ciddi oranda arttı!

Rockstar Games, GTA+ Abonelik Fiyatlarını Ciddi Oranda Yükseltti

Rockstar Games, 2022 yılında PlayStation ve Xbox'a özel olarak çıkartmış olduğu GTA+'nın abonelik ücretlerine ciddi zam yaptı.

Kingdom Come: Deliverance’ın Geliştiricileri, Yeni Oyunlarını Duyurmaya Hazırlanıyor

Kingdom Come: Deliverance'ın geliştirici ekibi Warhorse Studios, 18 Nisan saat 21.00'de yeni oyunlarını duyuracaklarını açıkladı.