Xbox Game Pass Türkiye Fiyatı Yeniden Zamlandı!

Paylaş

Geçtiğimiz aylarda başlayan zam furyasıyla birlikte biz oyuncuların sığındığı limanlar teker teker yıkılmaya devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz hafta duyurulan Steam’in dolara geçiş kararıyla birlikte yeni bir darbe de Xbox Game Pass için geldi. Geçtiğimiz saatlerde yapılan zamla birlikte Game Pass fiyatlarında büyük oranda artış yaşandı. Dilerseniz, Game Pass fiyatları hakkındaki yeni gelişmeye şöyle bir göz atalım.

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass Türkiye Fiyatı Yeniden Zamlandı!

Yaşanan gelişmelere “biz oyunseverlerin tabutuna çakılan son çivi” dedikçe bir yeni zam haberiyle daha güne başlıyoruz. Geçtiğimiz aylarda yaşanan %600’lük PS Plus zammına ek olarak Xbox Game Pass için yapılan bir önceki zam ve birkaç gün önce Steam’den aldığımız acı haberle birlikte morallar iyice bozulmuştu. Game Pass ise zam üstüne yeni bir zamla birlikte yeniden karşımızda.

Gelen yeni zam ile birlikte standart game pass aboneliği 79,99TL’den 159TL’ye yükseldi. Ultimate sürüm ise 120,99TL’den 209TL’ye çıktı. %100 oranında yapılan zam ile birlikte yurt dışındaki 10 dolarlık fiyata daha da yaklaşıldı.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: