VALORANT Bölüm 07 Kısım 02’nin Yeni Haritası Sunset’i Erişime Açıldı

Paylaş

Riot’un da merkez şehri olan Los Angeles’tan esinlenerek tasarlanan Sunset; yemek kamyonları, Art Deco ve Mission tarzı mimari, trafik, neon günbatımı ve bazı yerel graffiti sanatçılarının çalışmaları gibi Los Angeles’ın pek çok vazgeçilmez kültürel öğesini barındırıyor. 3 koridorlu ve 2 bölgeli bu haritada oyuncuların izleyecekleri stratejilerde Orta kontrolüne önem vermesi gerekecek.

VALORANT’ın yeni haritası Sunset tanıtıldı

VALORANT, Bölüm 07 Kısım 02 ile resmi olarak çıkacak takım temelli rekabetçi sistemi Premier için de yeni güncellemeler paylaştı. Bu güncellemelerle oyuna resmi kümeler eklenirken, haftalık karşılaşmalar artık rekabetçi harita havuzundaki 7 haritanın hepsini kapsayacak ve bundan sonra oyuncuların kariyer geçmişleriyle sonuçları takip edilecek.

Bunun yanı sıra Premier ilerleyen zamanlarda VCT’yle de ilişkilendirilecek. Profesyonel seviyeye giden bu yolla ilgili ilk değişiklikler 2024’ün başlarında hayata geçecek. Premier’in çıkışıyla ilgili daha fazlasını incelemek ya da sistemle ilgili bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız buradan resmî adresi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Valorant’ın en taze ajanı olan Deadlock’un yetenekleri ve diğer detaylarının hepsini de buraya tıklayarak ilgili yazımıza gidip, yerinde öğrenebilirsiniz. Sunset hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: