KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Valorant’ın Yeni Ajanı Deadlock İle Tanışın: Yetenekleri, Hikayesi ve Çıkış Tarihi

Paylaş

Valorant Deadlock ajanı ile oyuna yeni, kendisine has destek özellikleri bulunan bir karakter getiriyor. Yakın zamanda yayınladıkları tanıtım fragmanı ve hikayesini anlattıkları kısa film ile kendisine ait birçok şeyi bildiğimiz Deadlock, takım oyununa odaklanan oyuncular için yeni bir soluk olacakmış gibi görünüyor. Gelin birlikte Valorant’ın yeni ajanı Deadlock’un yeteneklerini ve hikayesini inceleyelim.

Valorant Deadlock’un yetenekleri neler?

Norveçli bir ajan olan Deadlock, aşağıdaki kısa filmde görebileceğiniz üzere bir kolunu görevde kaybediyor ve bunun yerine nanobağ teknolojisi ile üretilmiş yapay bir kola sahip. Gözcü ajan olarak tanıtılan karakter girişleri kapatma, rakip oyuncuların hareket kabiliyetini kısıtlama gibi çeşitli yeteneklere sahip. Takım arkadaşlarına büyük faydalar sağlayabileceği öngörülen karakter için oyuncuların da ilk intibaları oldukça olumlu. Valorant kadrosunun sevilen bir ajanı olacak gibi görünüyor.

  • Gravnet (C): Deadlock bir Gravnet bombası kuşanır, bomba yere düşer düşmez patlar ve patladığı alandaki rakipleri çömelmeye ve yavaş hareket etmeye zorlar.
  • Sonik Sensör (Q): Deadlock bir Sonik Sensör yerleştirebilir. Bu sensör, yakınlarında yürüme, silah ya da buna benzer çeşitli bir ses çıktığında bölgeyi görünür hale getirir.
  • Bariyer (E): Deadlock yere bir disk fırlatır ve diskin çevresinde 4 kanatlı bir bölge oluşur. Her kanat, kapattığı bölgeden düşmanların geçmesini engeller.
  • Yok Et! (X): Bir Nanobağ Hızlandırıcısı kuşanır ve içindeki Nanobağ kablolarını serbest bırakırsınız. Bu kablolar temas ettiği ilk düşmanı ele geçirir ve etrafını sarar. Düşman, Nanobağ Kablolarının yolu boyunca çekilmeye başlar ve takım arkadaşları tarafından kurtarılmazsa sonunda ölür.
Valorant Deadlock
Valorant Deadlock

Öyle görünüyor ki Deadlock takım arkadaşlarına yardımcı olmak konusunda büyük bir güce sahip olacak. Bölgeleri kapatma, düşmanları hareketsiz bırakma ve takımın arkadan saldırı almasını önleme gibi çok farklı kullanım alanları olacak. Oyuncular muhtemelen şimdi tahmin edemediğimiz onlarca farklı oyun tarzına da bu ajanı yedireceklerdir.

Deadlock ne zaman oyuna gelecek?

Valorant’ın yeni ajanı Deadlock oyuna 27 Haziran 2023 tarihinde eklenecek. Bu aynı zamanda Valorant’ın Bölüm 07’sinin başlangıcına tekabül ediyor.

Eğer Valorant’ın rekabetçi yönü hoşunuza gidiyorsa bu yolculukta size yardımcı olacak crosshair rehberi gibi çeşitli yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: