KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

The Last of Us Part 2 Remastered PC Versiyonunun Hazır Olduğu İddia Edildi

God of War Ragnarök'ten sonra PC'ye çıkacak PlayStation özel oyunu The Last of Us 2 Remastered gibi gözüküyor.

Paylaş

Sony içerisinden bilgi aldığını söyleyen bazı güvenilir kaynaklar The Last of Us Part 2 Remastered PC Sürümünün geliştirme sürecinin tamamlandığını öne sürdüler. The Last of Us Part 2, PlayStation 5 lansmanından önce PlayStation 4 neslinin sonunda piyasaya sürülmüştü. Sony geçtiğimiz aylarda da oyunun yeni nesil için hazırlanan görsel iyileştirmeler içeren Remastered sürümünü PlayStation 5’e çıkarmıştı. Oyun görünüşe göre önümüzdeki aylarda PC oyuncularıyla da buluşacak.

The Last of Us Part 2 Remastered PC versiyonu dizinin 2. sezonuyla birlikte çıkabilir

PlayStation özel oyunlarının sızıntılarıyla ünlenen ve aynı zamanda Dealabs Magazine yazarı Billbil-kun, The Last of Us Part 2’nin PC için 2021 yılından beri geliştirildiğini söyledi. Oyunun geliştirilme sürecinin uzun zaman önce bittiğini ve HBO’nun The Last of Us dizisinin 2. sezonuyla birlikte piyasaya sürüleceğini de ekledi.

The Last of Us Part 2 Remastered PC
The Last of Us Part 2 Remastered PC Versiyonunu ilk oyunun PC’ye çıkışından muhtemelen 2 sene sonra PC’ye çıkacak.

Ayrıca Billbil-kun, God of War Ragnarök PC versiyonunun State of Play’de duyurulacağını da bilmişti. The Last of Us Part 2 Remastered PC versiyonunu Sony’nin geçtiğimiz yıllarda satın aldığı Nixxes’in mi yoksa The Last of Us Part I’i PC’ye port eden Iron Galaxy’nin mi geliştirdiği henüz bilinmiyor. Nixxes Software geçtiğimiz günlerde Ghost of Tsushima’yı PC için yayınlamıştı ve şuanda Demon Souls PC versiyonu için çalışmakta olduğu iddia ediliyor.

Berke Kösali
Berke Kösali
Call of Duty sevdalısı, teknoloji meraklısı, bilim kurgu hayranı ve çaylak yazar.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: