God of War Ragnarök PC İçin Duyurulabilir

Ghosts of Tsushima'dan sonra bir diğer PC yolcusu God of War Ragnarök olacak gibi gözüküyor

Paylaş

Ghost of Tsushima’nın PC’ye çıkmasına günler kalmışken bir diğer sevindiren haber de God of War Ragnarök PC portundan geldi. Sosyal medyada dolanan söylentilere göre Sony, yakın zamanda bir PlayStation etkinliği yapacak ve PlayStation özel oyunlarının yanı sıra PC’ye çıkacak oyunlara da etkinlikte yer verecek.

God of War Ragnarök PC için duyurulabilir

X’de “billbil_kun” mahlasıyla bilinen ve yer yer oyun sektöründen sızıntılarıyla gündem olan veri analizcisi, bu sefer de Sony’nin God of War Ragnarök PC portu için çalıştığını açıkladı. Henüz çıkış tarihi bilinmese de Sony’nin PlayStation etkinliğinde oyunu PC için duyuracağı ve 2024’ün sonbahar aylarında yayınlamayı planladığı söyleniyor. Ayrıca önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi olası olan PlayStation etkinliğinde, Silent Hill 2’nin yeniden yapımına da yer vereceği bildiriliyor.

God of War Ragnarök PC

God Of War Ragnarök, PlayStation 5’in çıkış etkinliğinde kısa bir video ile duyurulup 9 Kasım 2022 tarihinde konsol özel oyunu olarak PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarına çıkmıştı. Yapılan araştırmalara göre God Of War Ragnarök, Sony’nin “en hızlı satan birinci parti oyunu” olarak biliniyor. Sony’nin açıkladığı verilere göre de oyun ilk haftasında 5.1 Milyon, ilk 10 haftasında ise 11 Milyon kopya satmış.

Geçen sene oynaması ücretsiz ek paket God of War Ragnarök: Valhalla oyuncularla buluşup, kullanıcılardan da tam puan almıştı. God of War Ragnarök: Valhalla ek paketi, Rogue-lite türüne yeni bir soluk getirmiş ve Santa Monica’nın klasik God of War oynayışını hayatta kalma ögeleriyle harmanlayarak oyunculara eşsiz bir deneyim sunmuştu.

Berke Kösali
Berke Kösali
Call of Duty sevdalısı, teknoloji meraklısı, bilim kurgu hayranı ve çaylak yazar.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: