God of War İçin Ücretsiz DLC Geliyor: Hem de 12 Aralık’ta!

Paylaş

God of War serisinin son oyunu God of War: Ragnarök için yeni bir ücretsiz ek paket duyuruldu! The Game Awards 2023 ödül töreninde duyurulan yeni DLC, önümüzdeki günlerde oyuncuların beğenisine sunulmaya hazırlanıyor. İşte yeni genişletme hakkında tüm bildiklerimiz…

God Of War: Ragnarök için beklenen DLC duyurusu sonunda geldi

Geçtiğimiz haftalarda haberini hazırladığımız ek paket duyurusu hakkında İspanyol basınından Areajugones’in öğrendiği söylentiler an itibarıyla doğrulanmış oldu. Geoff Keighley sunumuyla her yıl gerçekleşen The Game Awards ödül töreninde yapılan duyuru fragmanıyla birlikte, ücretsiz içerik olarak eklenecek God of War: Ragnarök: Valhalla‘nın 12 Aralık 2023 gününden itibaren oyuncuların beğenisine sunulacağı öğrenildi.

God of War Ragnarök
God of War: Ragnarök: Valhalla

Ragnarök’ün ardından deyim yerindeyse hikayenin sonu olması planlanan Valhalla ile Kratos’u eskisi gibi tek başına, Atreus olmadan deneyimliyor olacağız. Zorluk konusunda oyuncuyu sınayacağı belirtilen ek paketin tekrar tekrar oynamaya yönelik olacağı belirtildi. Yapımcıların açıklamalarına ve anlatılanlardan anlayabileceğimiz üzere karşımızda Rogue-like mekanikleriyle bezeli bir hikaye bulunuyor. Aynı zamanda zırhlar ve görünüşü de etkileyen özellikler yalnızca kozmetik amaçlı yer alacak.

Odin’e ve Atreus’un ayrılışına karşı verilen kesin mücadelenin ardından Kratos, daha önce mümkün olduğunu düşünmediği bir yolu kendi başına görmüştür. Valhalla’nın gizemli kıyılarına yalnızca Mimir eşliğinde getirilen Kratos, buranın bilinmeyen derinliklerine girerek kendi içindeki sınavları aşacak ve geçmişinin yankılarıyla yüzleşecek.

Geliştirici Santa Monica Studios ekibinin DLC hakkındaki detaylı açıklamalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: