God Of War: Ragnarök İçin Planlanan DLC’nin Bu Yıl Duyurulacağı İddia Ediliyor

God of War serisinin devam oyunu olma özelliği taşıyan Ragnarök bu sefer de yeni bir DLC iddialarıyla gündemde. Geçtiğimiz aylarda ViewerAnon tarafından ortaya atılan bilgilerde Santa Monica stüdyosunun bir ek paket üzerinde çalıştığını ve ilerleyen dönemde bunun Miles Morales tarzında bir yan oyuna dönüştürülebileceği söylenmişti. Şimdi gelen bilgilere göre ise ek paketin yıl sonuna doğru duyurulması oldukça olası görünüyor.

God of War: Ragnarök genişlemesi The Game Awards sırasında duyurulabilir

İspanyol basınından Areajugones’in yayımladığı özel habere göre God Of War: Ragnarök ek paketi The Game Awards ödül töreninde duyurulacak. Özel haberin sahibi Ramon Baylos, stüdyonun içerisinden aldığı bilgiler ve kendi yaptığı doğrulamalara göre ek paketin net bir şekilde yıl sonundaki Game Awards sırasında duyurulacağını söylüyor. 7 Aralık 2023’te Geoff Keighley eşliğinde düzenlenmesi planlanan törende oyunun nasıl duyurulacağı hakkında ise henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

God of War: Ragnarök
God Of War: Ragnarök İçin Planlanan DLC'nin Bu Yıl Duyurulacağı İddia Ediliyor

Kim bilir, belki de ilk olarak Marvel’s Spider Man ek paketi olarak tasarlanan Miles Morales oyununda olduğu gibi God Of War genişletmesini yeni bir oyunla birlikte görebiliriz. Oyunun kimi konu aldığı hakkında bilgimiz olmasa da özellikle Atreus’a odaklanılan bir macerayı oyuncuların dört gözle beklediğini biliyoruz. Ayrıca konuyla ilgili Sony ve Santa Monica ekibinin herhangi bir doğrulama veya resmi duyuru yayımlamadığını bildirmekte fayda var. Zira ortaya atılan bilgilerin doğruluğu güçlü olsa da konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar