Suicide Squad: Kill the Justice League Tekrardan Ertelendi

Bu sefer sadece Epic Games'e özel.

Paylaş

Batman Arkham serisinin büyük bir bölümünü geliştiren Rocksteady Studios, yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League için Epic Games Store üzerindeki erteleme haberini duyurdu.

Suicide Squad: Kill the Justice League yalnızca Epic Games Store üzerinde gecikmeli çıkacak

WB Games topluluk yöneticisinin Discord üzerinde duyurduğu erteleme haberiyle öğrenilen bilgilere göre oyun yalnızca Epic Games Store için gecikmeli olarak piyasaya sürülecek. Halihazırda PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC (Steam) için 2 Şubat 2024 itibarıyla oyuncuların beğenisine sunulması planlanan yapım, Epic Games Store oyuncularının karşısına ise 5 Mart Salı günü çıkacak.

Suicide Squad: Kill the Justice League
Suicide Squad: Kill the Justice League yalnızca Epic Games Store üzerinde gecikmeli çıkacak

Yaklaşık olarak bir aylık erteleme duyurusunun yanı sıra açıklamada oyunu daha önce sipariş eden kullanıcılara paralarının iade edileceği de belirtildi. Geçtiğimiz haftalarda yanlışlıkla ön siparişe açılan Kill the Justice League, ücretsiz olarak oyuncuların kütüphanesine eklenebiliyordu. İlerleyen saatlerde giderilen hatanın ardından fırsatı değerlendiren kullanıcıların kütüphanesinden oyun kaldırılmıştı.

Ayrıca geçtiğimiz gün DC Studios başkanı James Gunn, Suicide Squad: Kill the Justice League’in ardından Arkham serisinin ve evreninin yeni oyunlarla devam edebileceğine dair ipuçları verdi.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: