DC Studios Başkanına Göre Suicide Squad Arkham Serisinin Sonu Olmayacak

Paylaş

Batman Arkham serisi ile oyun dünyasında büyük ilgi toplayan DC, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek Suicide Squad: Kill The Justice League‘in ardından evrendeki oyunlarını sona erdirmek gibi bir plana sahip görünmüyor. Geçtiğimiz yıl DC Studios başkanlık koltuğuna oturan James Gunn, bu iddiayı doğrular nitelikte ipucular verdi.

DC Studios başkanı James Gunn, Arkham evreninde geçen yeni oyunların geleceğine dair göz kırpıyor

Aldığı pek çok ertelemenin ardından önümüzdeki şubat ayında oyuncuların beğenisine sunulması planlanan Suicide Squad: Kill The Justice League, James Gunn’ın Instagram üzerinde yaptığı açıklamaya göre Arkham evreninde geçen son oyun olmayacak. Instagram üzerinde yapılan bir yoruma cevap veren James Gunn, “Son olmasını planlamıyoruz” dedi. Verdiği cevabın ardından yorumu kaldırmış olan yönetmen, Suicide Squad’ın Arkham’ın son oyunu olacağından endişe duyan bir hayrana ise “Olmaz!” şeklinde cevap verdi. İlk yorumu silen yönetmen, ikinci yorumu ise halen kaldırmadı.

DC Studios
James Gunn, Arkham evreninde geçen yeni oyunların geleceğine dair göz kırpıyor

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Suicide Squad oyunu da Batman Arkham Origins, Batman Arkham City, Batman Arkham Knight ve Asylum ile aynı evren içerisinde ilerleyecek. Yönetmenin gizliden gizliye yaptığı yorumlarla birlikte evrendeki oyun sayısının genişlemeye devam edeceği konusundaki beklentiler oldukça güçlü hale geldi. Kaldırılan yorumun ise yanlış bir bilgiyi düzeltmek için mi yapıldığı yoksa gizli tutulmak istenen bir yeni oyun planlaması sebebiyle mi olduğu henüz bilinmiyor.

Ayrıca James Gunn ve Peter Safran liderliğinde yönetilen DC Studios’un ilk kez sinemaya uyarladığı Blue Beetle hakkında detaylar da geçtiğimiz aylarda gelmişti. James Gunn tarafından ilerleyen saatlerde kaldırılan yoruma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: