Blue Beetle Filminden İlk Fragman Geldi: DC Gaza Basıyor!

Paylaş

DC Comics’in ilk kez sinemaya uyarlayacağı Blue Beetle karakterinin fragmanı nihayet yayımlandı. Fragman içerisinde bolca aksiyon dolu sahne yer alıyor ve karakterin özelliklerini nasıl kazandığını görebiliyoruz.

Blue Beetle filmi ne zaman çıkacak?

DC bu karakteri uzun bir zamandır sinemaya uyarlanmayı bekliyordu. DC Comics, evreni Reboot ettikten sonra birçok oyuncuyla yollarını ayırmış ve artık klasik Superman ile Batman filmlerini çekmek istememişti. İşte Blue Beetle’da bu projenin ilk aşaması olarak karşımıza çıkıyor. DC’nin Black Adam ve Shazam 2 filmlerinden istediği geri dönüşü henüz alamamasının acısı çıkacakmış gibi görünüyor.

Her ne kadar klasik bir süper kahraman hikayesi olsa bile yayımlanan fragman içerisinde oldukça ciddi CGI efektlerin bulunduğunu görebiliyoruz. Ayrıca süper kahraman filmlerinin olmazsa olmazı komik sahneler de filmde bolca yer alacak. Filmin çıkış tarihi ise Ağustos 2023 olarak gösteriliyor ancak net bir tarih verilmiyor. Karakteri ise Cobra Kai’den tanıdığımız ünlü oyuncu Xolo Maridueña canlandıracak. Ona Jaime Reyes, Adriana Barraza, Damían Alcázar ve Elpidia Carrillo gibi isimler eşlik ediyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: