Bir Uzay Kolonisi Kuracağımız Yerli Oyun Stellar Settlers’ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Bavulları toplayın, bu pazartesi uzaya gidiyoruz 🚀

Paylaş

Türk oyun sektörünün sevilen isimlerinden Dora Özsoy’un yeni oyun şirketi Rogue Duck Interactive, ilk oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bir uzay kolonisi kurma oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Stellar Settlers’ın Türkiye fiyatı da belli olmuş durumda.

Rogue Duck’ın ilk oyunu Stellar Settlers, Türkiye’ye özel bir fiyatlandırma ile çıkacak.

Atarita’ya gelen basın bültenine göre Stellar Settlers, 12 dolarlık bir fiyatlandırma ile piyasaya sürülecek. Tabii bu oyunun yurt dışı genelindeki fiyatlandırmasını temsil ediyor. Oyunun Türkiye fiyatı ise 3.7 dolar olacak. Ayrıca %20’lik çıkış indirimi ile birlikte TL bazında yaklaşık 95 TL’ye satın alınabilecek. Bu noktada şu anki şartları düşündüğümüzde Türk oyuncuları oldukça uygun bir fiyatlandırmanın beklediğini söyleyebiliriz.

Fizik tabanlı yapısıyla öne çıkacak olan Stellar Settlers’ta bir yerleşim yerinin kontrolünü alıyoruz ve beş farklı zorlu gezegende kendi kolonimizi inşa etmeye çalışıyoruz. Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülecek olan Stellar Settlers, 11 Mart günü Türkiye saati ile birlikte 14.00’te bir erken erişim oyunu olarak çıkacak.

Oyunu geliştirmekte olan stüdyo Tinymice Entertainment’in internet sitesinde yer alan bilgiye göre, erken erişim süreci bir yıldan daha az sürecek. Ayrıca Steam’in popüler ve yakında sekmesinde de kendisine önemli bir yer edinen Stellar Settlers‘a olan ilginin %80’ini yurt dışından geliyor. Sırasıyla Çin, ABD, Almanya ve Brezilya gibi ülkelerin oyuncularının da ilgisini çeken oyun, yarın erken saatlerde piyasaya sürülecek.

İlginizi çekebilir -> Steller Blade Türkçe dil desteği ile çıkacak

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

1 Yorum

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: