Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Beklenen PlayStation Oyunu Stellar Blade Türkçe Dil Desteğine Sahip Olacak

Bu aralar Türkçe dil destekli oyunlara doyum olmuyor :)

Paylaş

İstila altındaki dünyamızı kurtarmaya çalışacağımız hikâye odaklı aksiyon macera oyunu Stellar Blade’in Türkçe dil desteği ile piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. Daha önce yönetmeninin yaptığı açıklamalar ile birçok defa gündeme gelen oyunun mağaza sayfasında görüntülenen diller arasında Türkçe de yer alıyor.

Stellar Blade, 20’den fazla dili destekliyor

Dil desteği konusunda oldukça çeşitlilik sunan Stellar Blade, tam sekiz farklı dilde dublajlı bir deneyim sunacak. Dublajın desteklendiği diller arasında Türkçe yer almasa da oyunun mağaza sayfasına göre Türkçe alt yazı desteği bulunacak. Ayrıca oyunun demosunu deneyimleme şansı bulan bazı Türk oyuncular, demo içerisinde Türkçe dil seçeneğinin de yer aldığını belirtmiş. Atarita olarak, son zamanlarda Türkçe dil destekli oyunların sayısının artış gösterdiğini gözlemliyoruz. Dileriz ki birçok geliştirici ekip bu konudaki hassasiyetlerini sürdürür ve biz Türk oyuncuların ana dilini desteklemeye devam eder.

Stellar Blade Türkçe
Stellar Blade Türkçe

Peki Stellar Blade ne zaman çıkacak?

PlayStation tarafından yapılan açıklamaya göre Stellar Blade çıkış tarihi pek de uzaklarda değil. Oyun, 26 Nisan 2024’te sadece PlayStation konsolları için piyasaya sürülecek. Yayıncılığı Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan oyun, bir konsol özel oyunu olarak çıkacak. Ayrıca fiziksel bir sürüme de sahip olacak.

Stellar Blade’in fiyatı ne?

Stellar Blade’in Türkiye fiyatı ne yazık ki biraz tuzlu. 1999 TL’den ön sipariş verilebilen oyun, ülkemizde yaklaşık 62 dolarlık bir satış fiyatına sahip. Dijital Deluxe Sürümü satın almak isteyen oyuncuları ise 2249 TL’lik bir fiyatın beklediğini söylemek mümkün. Ayrıca oyunu ön sipariş aracılığıyla satın alan kullanıcılar, çıkış süreci ile birlikte bazı bonuslara erişebilecek.

Stellar Blade ön sipariş
Stellar Blade ön sipariş

Peki siz Stellar Blade’in Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülecek olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında fikrinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir -> Türkçe dil destekli oyunlar

Kaynak:Reddit
Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
13 Mart 2024 15:41

Kısa zamanda PC’ye geleceğini düşünüyorum.

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: