Steam’den Bir Ücretsiz Oyun Daha: Simülasyon Seviyorsanız Bu Oyun Size Göre

Paylaş

Steam platformu üzerinde son dönemlerde bir hayli fazla ücretsiz oyun dağıtılmaya başlandı. Bazı oyunlarını ücretsiz yapanlar kervanına bir yenisi daha eklendi.

Steam’den bir ücretsiz oyun daha geldi!

Dün başlayan Warhammer Skulls indirim etkinliği sebebiyle sevilen strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War ücretsiz olmuştu. Şimdi ise simülasyon oyunlarını sevenler için bir güzel haberimiz var. Dovetail Games tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmış olan 2016 çıkışlı TGV Voyages Train Simulator tamamen ücretsiz olmuş durumda.

Oyun 2 Haziran saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak kalacak. Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilir ve aşağıda yer alan “Hesaba ekle” butonuna basarak oyunu kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Böylelikle ücretsiz alma süresi dolduğunda bile oyun sonsuza kadar sizde kalmış olacak.

ücretsiz oyun
TGV Voyages Train Simulator

TGV Voyages Train Simulator, Fransa toprakları içerisinde yer alan bir hızlı tren simülasyonu olarak biliniyor. Aslında 2009 senesinde aynı geliştiricinin kaleminden çıkan Train Simulator Classic’in bağımsız oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Grande Vitesse: Marsilya Saint-Charles ve Avignon-TGV rotasında hızlı tren sürme deneyimini sağlayan oyun, Steam mağaza sayfasına ise pek olumlu bir inceleme etiketine sahip değil. Oyuncular genel olarak trenin hız sınırı konusunda kısıtlayıcı davranması ve oyun içi ara sahnelerdeki yükleme problemlerinden yakınıyor.

TGV Voyages Train Simulator sistem gereksinimleri

2 Haziran saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz TGV Voyages Train Simulator‘un sistem gereksinimleri de ücretsiz olmasından dolayı merak ediliyor. Oyunun istediği minimum sistem gereksinimleri ise Steam mağaza sayfasındaki bilgilere göre şu şekilde;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8
İşlemci: 2.8 GHz Core 2 Duo (3.2 GHz Core 2 Duo gereklidir), AMD Athlon MP (Karşılaştırılabilir işlemciler veya çok işlemcili diğer işlemciler)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı:Pixel Shader 3.0 destekli bir 512 MB ekran kartı (AGP PCI gereklidir)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Direct X 9.0c uyumlu ses kartı
İlave Notlar: Videoları oynatmak için Quicktime Player gereklidir

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: