Steam’de Değeri 61 TL Olan Strateji Oyunu Ücretsiz Olarak Dağıtılıyor!

Geçtiğimiz saatlerde gerçekleştirilen Warhammer Skulls etkinliği kapsamında evrene dair yeni duyurular gördük. Yeni oyunlar ve yeni ek paketler derken olmazsa olmazımız ücretsiz oyun da kapımızı çaldı. Sevilen strateji oyunu Steam üzerinde ücretsiz oldu.

Warhammer evreninde geçen strateji oyunu ücretsiz oldu

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Warhammer Skulls canlı etkinliğinden hemen sonra Steam üzerinde ücretsiz hale geldi. Oynaması değil, sahip olması tamamen ücretsiz oldu anlayacağınız. 1 Haziran saat 20:00’a kadar oyunu hesabınıza eklerseniz sonsuza kadar sizde kalabiliyor. Peki nedir bu Gladius?

Proxy Studios tarafından geliştirilen ve Slitherine Ltd. tarafından 2018 yılında yayımlanan Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, sıra tabanlı strateji hayranları tarafından oldukça olumlu oylar almayı başarmış bir oyun. Özellikle Civilization serisine müptela olanların mutlaka oynaması gereken Gladius, mekanik açısından da kült strateji oyunlarına oldukça benzemesinden dolayı öğrenmesi de bir hayli basit bir yapım olarak adlandırılıyor. Warhammer 40,000 evreni içerisinde egemenlik savaşına giren 4 farklı fraksiyondan birini seçebiliyorsunuz.

Strateji Oyunu
Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War sistem gereksinimleri

Oyuncular ve evrene gönül verenler tarafından bir hayli sevilen bu strateji oyunu, 1 Haziran saat 20:00‘a kadar ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyunu hesaba bir kere eklemeniz durumunda sonsuza kadar kütüphanenizde kalıyor. Tabii Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War sistem gereksinimleri de oyuncular tarafından merak edilen bir diğer konu. İşte Steam mağaza sayfasına göre oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3 yada eş değeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Vulkan desteğiyle birlikte 3 GB VRAM (Nvidia GeForce 900 serisi / AMD Radeon RX 400 serisi)
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5 yada eş değeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Vulkan desteğiyle birlikte 3 GB VRAM (Nvidia GeForce 900 serisi / AMD Radeon RX 400 serisi)
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar