Steam Yaz İndirimlerinde 50 TL Altına Alınabilecek Şaheser Niteliğinde Oyunlar

Paylaş

Steam Yaz İndirimleri dönemi devam ederken karşınıza birbirinden farklı ve harika listeler ile çıkmaya devam ediyoruz. Bu listemizde sizlere 50 TL altında olan fakat mutlaka oynamanız gereken yapımları sıralıyoruz. Haydi yazıya geçelim;

Steam yaz indirimlerinde 50 TL altına alınabilecek oyunlar

Steam Yaz İndirimleri boyunca sizlere her gün farklı bir listeyle geliyoruz. Bu listemizde 50 TL ve altı bazı oyunlara göz atacağız. Fakat bu oyunlar, her listede görmekten sıkıldığınız türden yapımlar olmayacak. Bu fiyatlara mutlaka alınması gereken ve parasını çıkartan oyunlara bir dalış gerçekleştireceğiz. Ancak listeye başlamadan önce yaptığımız diğer listelere de şuradan göz atmanızı tavsiye ediyoruz;

Şimdi ise listemize doğru yola koyulalım;

High On Life – %50 indirim ile 46,00 TL

Kendine has mizacı ve eğlenceli oyun anlayışıyla bu listede olmayı kesinlikle hak ediyor. High On Life, dünyayı istila eden uzaylılardan kurtulmaya çalıştığınız ve bu sırada konuşan silahlar ile arkadaşlık yaptığınız bir oyun. İçerisinde bol bol kara mizah, bol bol aksiyon ve bol bol eğlenceli mekanikler barınıyor. Steam Yaz İndirimleri döneminde fiyatı da oldukça düşmüş durumda. Ayrıca oyunu daha önce inceleme fırsatına erişmiştik. Eğer halen kararsızsanız şuradan incelemeye ulaşabilirsiniz.


A Way Out – %80 indirim ile 39,80 TL

Hikayeli oyunlara bayılıyorsanız A Way Out tam sizin kalıbınızda bir oyun. Ancak tek sıkıntısı, bir arkadaşınız ile birlikte oynamanız gerektiği. Bir hapishaneden kaçma öyküsünü anlatan yapım, sadece iki kişiyle oynanabiliyor. Ancak bu iki kişinin de oyuna sahip olmasına gerek yok. Örneğin, siz oyunu satın aldığınızda oynamak istediğiniz arkadaşınıza bir kopya gönderebiliyorsunuz. Tabii sadece siz oyuna davet ettiğiniz zaman erişim sağlayabiliyor.


Titanfall 2 – %85 indirim ile 29,85 TL

Dönemin en iyi hikayeli FPS oyunları arasında gösterilen Titanfall 2, Steam Yaz İndirimleri döneminde resmen kaçırılmayacak bir indirim görmüş durumda. Hem senaryo tarafı hem de çevrimiçi oyun tarafında kullanıcılarını sevindirmeyi başaran yapım, aynı zamanda Apex Legends’ın atası olarak tanımlanabilir.


Borderlands 3 – %85 indirim ile 46,35 TL

Seriyi adeta farklı bir noktaya taşıyan Borderlands 3, çok daha karmaşık ve kaotik bir atmosfer ile karşımıza çıkıyor. Aksiyonun bitmek bilmediği bu yapım içerisinde karakterinizi ve silahlarınızı sürekli geliştirmeniz ve çeşitli düşmanlara karşı direnç göstermeniz gerekiyor. Kendisi oldukça zevkli bir yapımdır. Ancak serinin önceki oyunlarını henüz oynamadıysanız, evrene alışma açısından ilk olarak onları oynamanızı tavsiye ediyoruz.


Deep Rock Galactic – %67 indirim ile 51,15 TL

“Kardeşim, sen bizimle dalga mı geçiyorsun? Burada 1 lira 15 kuruş fazla var!” Dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak bu oyunu önermeden geçmek istemedik. %100’e yakın yıkılabilir çevre içerisinde cüce karakterleri yönettiğiniz ve farklı gezegenlere giderek oranın madenlerini kazdığınız bir oyun anlayışına sahip Deep Rock Galactic. Tabii iş sadece kazma kürekle kalmıyor, akın akın gelen düşman sürüleriyle de kapışmanız gerekiyor. Özellikle arkadaşlarınız ile oynarsanız çok fazla keyif alacağınız bir yapımdır.


Inscryption – %40 indirim ile 30,00 TL

Eğer kart oyunlarını seviyorsanız bu yapıma bakmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle zam yemesi muhtemel oyunlardan birisi olarak gördüğümüz Inscryption, içerisinde hem zengin bir hikaye barındırıyor hem de kartlı savaş mekaniklerini oyuncuya sunuyor. Aynı zamanda korku temelleri sayesinde de oldukça dikkat çekici bir oyun olduğunu söyleyelim.


DOOM – %75 indirim ile 44,75 TL

Bethesda’nın zam yolu görünmüş bir diğer oyunu olan DOOM, köklü seriyi farklı bir noktaya taşımakla kalmıyor, aynı zamanda vahşeti ve cehennemin kapılarını oyunculara bir kez daha açıyor. Eğer imkan dahilindeyse devam oyunu olan DOOM: Eternal’ı da şiddetle tavsiye ediyoruz.


Metro Exodus Gold Edition – %80 indirim ile 46,60 TL

Kendine has gerilimli atmosferiyle ön plana çıkan Metro serisi, Stalker’dan aldığı ilhamı biraz daha öteye götürerek harika bir seri olma yolunda ilerlemişti. Exodus ise serininin üçüncü oyunu ve aynı zamanda kısmi açık dünyaya sahip ilk oyunu. Gold Edition paketi içerisinde ana oyunun yanında Sam’s Story ve The Two Colonels ek paketleri de yer alıyor.


Vampire Survivors – %25 indirim ile 36,75 TL

Tüm dünyayı kasıp kavuran ve birçok ödülün sahibi olmuş Vampire Survivors, elbette bu listedeki yerini alacaktı. “Bullet Hell” yani mermi cehennemi türünü oyunculara aşılayan bu yapım, üstünüze akın akın gelen düşmanları savuşturduğunuz ve silahlarınızı geliştirdiğiniz bir oyun. Görselliği sizi sakın aldatmasın, bir kere başlarsanız bağımlısı olmanız an meselesi.


Crysis Remastered Trilogy – %69 indirim ile 51,31 TL

Evet, yine 1,31 TL gibi bir fark ile 50 TL bandını geçiyoruz ama bu 3 oyunun kaçırılmaması gerekli. Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3 oyunlarının Remastered sürümlerini içeren bu paket, oyunları tek tek satın almanızdan çok daha avantajlı bir şekilde sunuluyor. Eğer oyunları tek tek satın almak isterseniz ödeyeceğiniz rakam 93,30 TL ederken, bu paket size 41,99 TL gibi bir indirim sağlayarak üç oyuna da sahip olmanızı sağlıyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: