Tümü

PlayStation 900 Çalışanını İşten Çıkartıyor: Şirketin %8’ine Tekabül Ediyor

Bugün yayınlanan PlayStation Blog haberine göre şirket, 900 çalışanını işten çıkartmaya hazırlanıyor.

Sevgililer Günü’ne Yalnız Girenlere: İşte En İyi İlişki Simülasyonu Oyunları!

Oyunlarda aldığınız kararlarla insan ilişkilerindeki samimiyetinizin değişiklik göstermesini; kimi zaman karakterle fazla içli dışlı olurken kimi zamansa kaydı geriye alacak kadar yanlış karar almanın...

Brothers: A Tale of Two Sons Remake Ön İnceleme

Atarita olarak, Brothers: A Tale of Two Sons Remake'in belirli bir kısmını önden deneyimleme fırsatı bulduk. Anlatıyoruz, inceliyoruz!

Another Code: Recollection İnceleme

Another Code: Recollection, yenilenmiş bir şekilde tekrardan karşımızda! Biz de görsel roman türündeki bu oyunu detayları ile inceledik.

Palworld Erken Erişim İnceleme

Çıkışıyla birlikte adeta taş üstünde taş bırakmayan Palworld, bir süredir bizim de oynamakta olduğumuz bir oyundu. İşte incelemesi!

Tekken 8 İnceleme

Serinin en yeni üyesi olan TEKKEN 8'i deneyimledik. Bu muhteşem maceraya dair tüm tecrübelerimizi detayları ile inceliyoruz.

Enshrouded Erken Erişim İnceleme

Kocaman dünyası ile öne çıkan bir oyun olan Enshrouded erken erişim olarak çıktı! Biz de oyun dair deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Anomaly Agent İnceleme

Atarita olarak, Phew Phew Games tarafından geliştirilen Anomaly Agent'ı çıkışı öncesinde deneyimledik ve inceledik. Anlatıyoruz!

The Last of Us Part II Remastered İnceleme

The Last of Us Part II Remastered geldi çattı. Biz de detaylı bir şekilde inceliyoruz ve PlayStation 5 için sunulan yeniliklere göz atıyoruz.

Minecraft Legends Geliştirme Süreci Sona Eriyor

Çıkışından bu yana yaklaşık dokuz aylık bir süreci geride bırakan Minecraft Legends'ın geliştirme süreci, son bir içerik ile sona eriyor.

Dereceli Oyuncuları Buraya! İşte Age of Empires IV En Güçlü Irk Sıralaması

Age of Empires IV en güçlü ırk hangisi sorusunun cevabı zaman zaman değişiklik gösterebiliyor olsa da güncel hâli ile hepsini sıraladık!

Steam Kapitalizm ve Ekonomi Festivali Çok Yakında Başlıyor

8 Ocak yani yarın saat 21.00'de başlayacak Steam Kapitalizm ve Ekonomi Festivali, isminden de anlaşılacağı üzerine paraya odaklanacak.

Medieval Dynasty Co-Op Güncellemesini Deneyimledik, Anlatıyoruz!

Medieval Dynasty co-op güncellemesini deneyimledik! Orta Çağ'da yaşadığımız tüm maceraları detayları ile birlikte anlatıyoruz.

Valve, Aradan Geçen 10 Yılın Ardından CS:GO Desteğini Sonlandırdı

Artık eskide kalan bir oyun olarak sayılan CS:GO, mevcut sürümünü korumaya devam edecek ve desteklenmeyecek. Elveda deme vakti.

Epic Games Store’da 2023 Yılında Dağıtılan Ücretsiz Oyunlar Kaç TL Eder? Hesapladık!

2018 yılından bu yana ücretsiz oyunlar dağıtmakta olan Epic Games'in 2023 yılında verdiği ücretsiz oyunların toplam değerini hesapladık!

SÖYLENTİ: Xbox, 2024 İçerisinde Başarım Sistemini Yenileyecek

Microsoft'un, çok daha gelişmiş bir Xbox başarım sistemi üzerinde çalışmakta olduğu ve bu güncellemenin 2024 içerisinde geleceği iddia edildi.

Steam Kış İndirimleri Başladı! İşte Öne Çıkan Oyunlar

Steam kış indirimleri bu sene de kaldığı yerden devam ediyor. Pek çok yapımın oldukça uygun fiyatlarla satın alınabildiği indirimlere birlikte bakalım.

Eski CD Projekt Red Çalışanlarından Oluşan Rebel Wolves, RPG Oyunu Yapıyor

CD Projekt Red'in eski çalışanlarından oluşan Rebel Wolves stüdyosu görünüşe göre oldukça karanlık ve kapsamlı bir RPG üzerinde çalışıyor.

Epic Games Yılbaşı Tatili İndirimi’nde 10 TL ve Altına Alabileceğiniz Oyunlar

Epic Games Yılbaşı Tatili İndirimi, oyunculara birçok fırsat sunuyor. Biz de indirim sırasında 10 TL ve altına alabileceğiniz oyunları derledik!

Quantic Dream, Detroit: Become Human’ın 9 Milyon Satışı Geride Bıraktığını Açıkladı

Quantic Dream ve David Cage'in elinden çıkma Detroit: Become Human, bugüne dek sattığı kopya sayısıyla yeni bir başarı daha elde etti.

Steam’e Yeni Gelen Oyun Gizleme Özelliğini Test Ettik: Nasıl Yapılıyor?

Birçok geçerli sebepten dolayı bir oyunu Steam hesabınızdan gizlemek isteyebilirsiniz. Biz de tüm bu işlemin nasıl yapılacağını anlattık!

Steam Beta İstemcisi Nedir, Nasıl Katılım Sağlanır?

Yeni gelecek olan özellikleri herkesten önce test etmemize olanak sağlayan Steam Beta İstemcisi nedir, nasıl katılım sağlanır? Hepsini anlattık!

Yeni Steam Güncellemesi, Alışveriş Sepeti ve Oyun Gizleme Özelliklerini Beraberinde Getiriyor

Geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan yeni Steam güncellemesi ile birlikte Beta istemcisi kullanıcıları için oyun gizleme özelliği yayımlandı.

Lords Mobile & Dreamworks İş Birliği ile Shrek, Athena Krallıkları’nı Ziyaret Ediyor

Çok sevgili yeşil devimiz Shrek, Lords Mobile & Dreamworks iş birliği ile Athena Krallıkları'nı ziyaret ediyor.

Storm Warfare, 14 Aralık’ta Kart Oyunu Dünyasını Sallayacak!

Türk oyun stüdyosu Janus Interactive tarafından geliştirilen, web 3.0 özellikli strateji kart oyunu Storm Warfare, 14 Aralık’ta başlayacağı Açık Beta lansmanıyla kart oyunu dünyasında büyük bir ses getirmeye hazırlanıyor.

Steam’in Ardından EA App de Türk lirasını Terk Ederek Dolar Kuruna Geçiş Yaptı

Türk oyuncular olarak yeni bir şok ile karşı karşıyayız. Steam'in ardından EA App de dolar fiyatlandırmasına geçiş yaptı.

Avatar: Frontiers of Pandora İnceleme

Ubisoft'un merakla beklenen yeni oyunu Avatar: Frontiers of Pandora geldi çattı. Biz de oyunu öncesinde deneyimledik ve işte incelemesi!