Ubisoft, Star Wars Outlaws’ın Çıkış Tarihini ve Türkiye Fiyatını Açıkladı

Dünya'nın ilk açık dünyalı Star Wars oyunu geliyor 🌎

Paylaş

Ubisoft, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Dünya’nın ilk açık dünya Star Wars oyunu olacak olan Outlaws’ı geliştirmekte olduğunu açıklamış ve hayranlardan olumlu geri dönüşler almıştı. Şirket tarafından yayınlanan yeni hikâye fragmanı ise oyunun çıkış tarihini ve Türkiye satış fiyatını ortaya çıkardı.

Star Wars Outlaws çıkış tarihi 30 Ağustos olarak açıklandı

Ubisoft, paylaştığı yeni hikâye fragmanı ile birlikte Star Wars Outlaws’ın çıkış tarihinin 30 Ağustos olduğunu açıkladı. 30 Ağustos’ta PC, PlayStation ve Xbox için çıkacak olan oyun, ‘’Gold’’ veya ‘’Ultimate’’ sürümü ön sipariş edenler için üç gün önceden erişime açılacak. Oyunun resmî hikâye fragmanının yayınlanmasıyla birlikte Ubisoft ve Epic Games mağazasındaki ön sipariş fiyatları da belli olmuş durumda. Ayrıca Türkçe alt yazı desteğine sahip resmî hikâye fragmanına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Star Wars Outlaws – Türkçe alt yazılı resmî hikâye fragmanı

Star Wars Outlaws Türkiye fiyatı belli oldu

Star Wars Outlaws’ın Türkiye fiyatı, satın alacağınız pakete göre değişiklik gösteriyor. Oyunun Ubisoft ve Epic Games mağazasındaki fiyatlandırmaları tamamen aynı. Bu yüzden platform tercihi tamamen size kalmış. İşte Star Wars Outlaws’ın ön sipariş fiyatları ↓

  • Standart Sürüm: 1749 TL
  • Altın Sürüm: 2749 TL
  • En Üst Sürüm: 3249 TL

Standart sürüm, ana oyunu ve iki farklı kozmetikten oluşan bir ön sipariş bonusunu içerirken Altın Sürüm ve En Üst Sürüm içerisinde sezon bileti de yer alıyor. Yani oyunun çıkışından sonra eklenecek iki DLC’ye ekstra ücret ödemeden erişebileceksiniz. Tüm bunların yanı sıra Altın ve En Üst Sürümü satın alan oyuncular, oyuna çıkışından üç gün önce erişim sağlayabilecek. En Üst Sürüm, Altın Sürümde sunulanların yanı sıra birkaç ek kozmetik ve dijital sanat kitabı da içeriyor.

Star Wars Outlaws Türkiye Fiyatı
Star Wars Outlaws Türkiye Fiyatı

Peki Star Wars Outlaws’ın konusu ne?

Şimdiye kadarki ilk açık dünyalı Star Wars oyunu olacak olan Outlaws, bir kanun kaçağı olan Kay Vess’in hikâyesini anlatıyor. Star Wars evreninin hareketli şehirlerini, benzersiz mekanlarını ve dev galaksisini işleyen oyunda büyük riskler içeren görevlere yelken açacağız ve özgürlüğümüz ile yeni bir hayat kazanmanın mücadelesini vereceğiz. Tamamen tek oyunculu bir aksiyon-macera oyunu olan Star Wars Outlaws, bizleri galaksinin dört bir yanındaki bir maceraya doğru sürükleyecek.

Star Wars Outlaws Türkçe dil desteğine sahip mi?

Doğrudan yanıtlayacak olursak Star Wars Outlaws, ne yazık ki Türkçe dil desteğine sahip değil. Her ne kadar oyun için yayınlanan son resmî hikâye fragmanında Türkçe alt yazı desteği bulunsa da oyunun sayfasını incelediğimizde desteklenen diller arasında Türkçe olduğunu görmüyoruz.

Peki siz Star Wars Outlaws için heyecanlı mısınız? Oyun hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: