Star Wars Outlaws İçin Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı

Paylaş

Dün akşam Xbox Games Showcase esnasında gösterilen Star Wars Outlaws için bugün daha ayrıntılı bir video paylaşıldı. Oynanış görüntülerini içeren bu video Star Wars hayranlarını mutlu edecek.

Star Wars Outlaws için 10 dakikalık oynanış videosu

Bu akşam gerçekleşen Ubisoft Forward etkinliğinde dün duyurulan Star Wars Outlaws için yeni bir video gösterildi. Bu video, oyunun nasıl bir mekaniğe sahip olacağını ve içerisinde neler barındıracağını bizlere sundu. Ubisoft’un imzası bulunan bu açık dünya Star Wars oyunu 2024 yılında piyasaya sürülecek.

Star Wars Outlaws
Star Wars Outlaws’dan yeni oynanış videosu paylaşıldı

Oyunun geliştiricisi ise Tom Clancy’s The Division 2 ve Avatar: Frontiers of Pandora’nın yapımcısı olan Massive Entertainment. 10 dakikayı geçen video içerisinde Star Wars evreninden aşina olduğumuz birçok içerik ile karşı karşıya kalıyoruz. Kay Vess ismindeki karakter ve yoldaşı Nix ile Tashora gezegenine gidiyoruz. Videoya dikkatlice bakacak olursak içerisinde hem bol aksiyon hem de gizlilik temellerini barındırdığını söylememiz gerekli. Aynı zamanda farklı noktalarda parkur ve bulmaca mekaniklerinin de yer aldığını rahatlıkla görebiliyoruz.

2024 yılında piyasaya sürülmesi beklenen Star Wars Outlaws için yayımlanan 10 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Star Wars hayranlarının seveceği bir diğer nokta ise oyunun atmosferinin tıpkı filmlerdeki gibi olması. Bolca Blaster çatışması ve evren ile ikonikleşmiş müziklerin benzerlik göstermesi gibi durumlar söz konusu. Açık dünyası ise oldukça büyük ve keşfetmek eğlenceli olacak gibi görünüyor.

Ubisoft’tan oyun hakkında gelen açıklama ise şu şekilde; “The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi’daki olayların arasında geçen, dünyanın ilk açık dünya Star Wars oyununu deneyimleyin. Galaksinin dört bir yanındaki birbirinden ikonik ve yeni gezegeni keşfedin. Özgürlüğünün peşinde koşan ve yeni bir hayata başlamanın yollarını arayan, yükselen bir kurumsak olan Kay Vess ve yoldaşı Nix ile tüm riskleri göze alın. Galaksinin en çok arananları arasındaki yerinizi alırken savaşarak, çalarak ve kurnazlık yaparak galaksinin suç örgütlerini alt edin.”

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: