SnowRunner’ın 10. Sezonu İçin Geri Sayım Başladı: İşte İlk Ekran Görüntüleri!

Paylaş

Saber Interactive ve Focus Entertainment’ın sevilen off-road oyunu SnowRunner için 10. sezon ufukta göründü. Yeni sezonun çıkış tarihi ile birlikte yeni ekran görüntüleri de paylaşıldı. Fix & Connect ismini verdikleri yeni sezon içerikleri 18 Temmuz tarihinden itibaren oyuncuların erişimine açılacak. Oyunun yayınlandığı tüm platformlardan Year 3 Pass sahipleri ücretsiz olarak bu içeriklere erişebilecekler.

SnowRunner 10. Sezon kapıya dayanmış durumda

Yeni sezonda oyuna iki yeni harita, iki yeni araç ve birçok yeni etkinlik eklenecek. Haritaların ikisi de Kanada’nın British Columbia bölgesini kapsayacak ve burada da bölgenin sorunlarını ele alan görevlerle karşılaşacağız. Aynı zamanda söz konusu haritaların ikisi de 4 km2 ebatında olacak. Haritalarda kütük istasyonları, kereste fabrikaları, çiftlikler, silolar ve balıkçılık tesisleri gibi bölgeler yer alacak. Ek olarak yeni haritanın oldukça güzel manzaralara ev sahipliği yaptığını da söyleyelim.

SnowRunner 10. Sezon çıkış tarihi açıklandı.
10. sezonun çıkış tarihi açıklandı.

Bölgede meydana gelen yıkıcı bir fırtınanın ardından oyuncular etrafın yeniden inşa edilebilmesi için gerekli jeneratör ve parçaları teslim edecek, şebekeyi yeniden bağlamak için elektrik direkleri inşa edecekler ve etrafta hasar görmüş binaların hepsinin onarımında görev alacaklar. Yani yeni sezonda Year 3 Pass sahiplerini dolu dolu içeriklerin beklediğini söylemek mümkün.

Sezon içerikleri arasında iki yeni araç da bulunuyor

SnowRunner 10. Sezon’da oyuna eklenecek iki yeni araç Mack Defense M917A3 ve Kenworth 963 olarak karşımıza çıkacak. Aynı zamanda her sezon olduğu gibi eğlenceli kozmetik özelleştirmeler, büyük bir vinç eklentisi ve birçok ücretsiz içerik de yine 18 Temmuz tarihinde tüm oyuncuların erişimine açılacak.

SnowRunner eski ve yeni nesil konsolların yanı sıra Nintendo Switch ve Xbox Game Pass kütüphanesinde de bulunuyor. Eğer bugün gerçekleşen zam öncesi abonelikleri uzattıysanız ücretsiz şekilde oyunu oynayabilir ve yeni sezon içeriklerinin bir kısmına da erişebilirsiniz. Özellikle simülasyon tarzı ve işleyişin ağır olduğu oyunları seviyorsanız keyifli vakit geçireceğinizi de söyleyelim.

Oyunun Steam mağaza sayfasına ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

İşte yeni sezon için Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından yayınlanan yeni ekran görüntüleri:

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: