Remnant 2 Sistem Gereksinimleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı: İşte Tüm Detaylar!

Paylaş

Souls-like türünün özgün oyunları arasına eklenecek Remnant 2 sistem gereksinimleri, çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı ile karşınızda! Oyun hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için bu yazıda derledik ve anlatıyoruz. Gunfire Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Gearbox’un üstlendiği Remnant II kaç TL olacak? Ne zaman çıkacak? İşte tüm detaylar!

Remnant 2 ne zaman çıkacak?

Gearbox’un yayınladığı Remnant II, 25 Temmuz 2023 tarihinde oyun severlerin huzuruna çıkacak. Aksiyon RPG türündeki zorluğuyla dikkat çeken yapım ilk oyunda olduğu gibi 3 oyuncuya kadar co-op desteği de sunacak.

Remnant 2 sistem gereksinimleri, çıkış tarihi, fiyatı ve tüm detaylar.
Remnant II ekran görüntüsü.

İlk oyunda arkadaşlarınızla birlikte 4 kişiye kadar oynamanızı sağlayan ancak bazı sorunlara sebep olan bazı modlar görmüştük. Yapımcı ve yayıncı şirket öyle görünüyor ki ikinci oyunlarında da kararlarını değiştirmemişler. Boss savaşları ile fark yaratmayı hedefleyen ve souls-like oyunlara yeni bir bakış getiren Remnant 2 de aynı yapıya sahip olacak.

Türkçe dil desteği bulunacak mı?

Üzülerek belirtiyoruz ki Steam mağaza sayfasında ya da geliştiricinin herhangi bir platformunda oyunda Türkçe dil desteği bulunduğu görülmüyor. Yani hayır, oyunu İngilizce ya da bildiğimiz diğer dillerde oynamak durumunda kalacağız.

Remnant 2 sistem gereksinimleri neler?

Gearbox’un yeni oyunu sistem gereksinimleri bakımından da güçlü donanımlara ihtiyaç duyacak. Minimum tarafta taban işlemci olarak Ryzen 5-2600‘ün yer aldığını görüyoruz ve koşullar ne olursa olsun en az 16 GB RAM sahibi olmamız gerekecek. İşte tüm Remnant 2 sistem gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-7600 ya da AMD Ryzen 5-2600
  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1650 ya da AMD Radeon RX 590

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-10600K ya da AMD Ryzen 5-3600
  • RAM: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 2060 ya da AMD Radeon RX 5700

Remnant 2 kaç GB depolama alanı istiyor?

Oyunu yükleyebilmek için bilgisayarınızda en az 80 GB boş alana sahip olmanız gerekecek.

Günümüz oyun boyutlarına baktığımız zaman normal karşılayabileceğimiz yapım, ilk oyuna nazaran çok daha büyük bir dünyada geçecekmiş gibi görünüyor.

Remnant 2 kaç lira olacak? Türkiye fiyatlandırması ne alemde?

ABD Doları ile 49,99 birim fiyattan satışta olan Remnant II’nin Türkiye fiyatı da 685,00 TL olarak belirlenmiş durumda.

Steam’in önerilen fiyatlandırmasının biraz üzerinde olduğu gözümüze çarpan oyunun aynı banttaki yapımlara göre hafif de olsa pahalı bir fiyattan satıldığı dikkatimizi çekiyor. Dolar bazında 49,99 birim ile satılan Atlas Fallen’da fiyatlandırma tarafında 650 TL gibi bir değer girilmişti. Remnant’ta yayıncı şirket üstüne 35 lira kadar koymuş gibi görünüyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: