Nowhere: Mysterious Artifacts İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Paylaş

Kısa teaser fragmanlarıyla henüz dünyasının büyük kısmını bizimle paylaşmamış Türk oyunu Nowhere: Mysterious Artifacts için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Geliştirici ekibin Discord üzerinden kısa bir mesajla yayınladığı ekran görüntüleri, oyunun dünyasıyla ilgili çeşitli detaylara da ışık tutuyor.

Nowhere Mysterious Artifacts için yeni ekran görüntüleri geldi

Grafikleriyle adeta şov yapan yapım, EFNSoft tarafından geliştiriliyor. Açık dünya bir hayatta kalma oyunu olacak yapım bize ilk bakışta The Last of Us havası vermişti ancak Part I’in PC portu düşünüldüğünde, umarız ki aynı kaderi paylaşmazlar diyoruz.

Tabi henüz oyun mekanikleri ve açık dünyasının nasıl işlendiğine dair pek bir şey bilmesek de, yapılan duyuru bu hafta sonu daha fazlasını göreceğimize işaret ediyor. Discord kanalları üzerinde paylaşılan duyurunun tamamı şu şekilde:

“Bu yeni güncellemede oyuna eklediğimiz çeşitliliği, oynarken ne kadar farklı alanlarda olacağınızın bir ipucunu göstermek istedik. Bu bölgeleri radyoaktif bölgeler olarak da tanımlayabiliriz. Oyunumuzun geri kalan bölgelerine göre daha kurak, ıssız ve ürkütücü anlar yaşayacaksınız. Hafta sonunu sabırsızlıkla bekliyoruz, gösterecek çok şeyimiz var ve şimdilik sizi bölgenin ıssızlığıyla baş başa bırakıyoruz.”

Oyun için henüz bir çıkış tarihi duyurulmuş değil ve Steam mağaza sayfasında da “çok yakında” olarak belirlenmiş durumda. Yerli yapımlarda bu kalitelere ulaşılabildiğini görmek bizleri ayrıca gururlandırıyor. Kendilerine de Atarita ailesi olarak iyi çalışmalar ve başarılar diliyoruz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: