Marvel’den Müjde! Loki 2. Sezon ve Echo Dizisinin Yayın Tarihleri Belli Oldu

Paylaş

Marvel’in dizi sektöründe büyük bir başarı yakalamasına vesile olan Loki dizisinin nihayet 2. sezonu geliyor. Marvel tarafından yapılan açıklamaya göre aynı zamanda Echo dizisi için de yeni bilgiler var.

Loki 2. sezon ile ortalığı kasıp kavuracak!

İlk sezonuyla harika bir başlangıç yapan dizi, Loki karakterine odaklanıyor ve bizlere paralel evren mantığının temel noktalarını anlatmaya çalışıyor. Ant-Man and The Wasp: Quantumania filminin baş kötüsü olan ve gelecek filmlerde de göreceğimiz Kang karakteriyle ilk kez bu dizide tanışma şansı bulmuştuk. Birçok Kang varyantının olması ve bunların ileri teknolojik zekalarıyla birlikte zaman denen algıyı nasıl şekillendirdiğine şahit olmuştuk. Hem senaryo bakımından hem de çekim kalitesi açısından oldukça iyi bir süreç geçiren Loki dizisi, artık 2. sezonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Disney+ üzerinden yayınlanacak yeni sezon, 6 Ekim 2023 tarihinde hayranlar ile buluşacak. İlk sezonun devamı niteliğindeki yapımda Kang karakterinin farklı bir varyantını görmeyi amaçlıyoruz. Daha önce çekimlerin bittiğini duymuştuk fakat yayın tarihi hakkında kesin bilgileri geçtiğimiz saatlerde Marvel‘in resmi Twitter hesabından öğrenme şansına eriştik.

Bir diğer konu ise Echo dizisiyle alakalı. Echo karakterini Hawkeye dizisinde yakından tanıma şansına erişmiştik. Kingpin ile olan hikayesinin temellerine ineceğimiz dizi, açıklanan duruma göre bizlere arka arkaya sunulacak. Yani yayınlanacak olan tüm bölümleri arka arkaya izleme fırsatına erişeceğiz ve beklememiz gerekmeyecek. Bu arada Echo karakteri, Marvel’in ilk sağır karakterlerinden bir tanesi konumunda. Dizinin yayın tarihi ise Loki 2. sezondan hemen sonra, yani 29 Kasım 2023‘te gelecek.

Bu dizilerin yayın tarihlerine Marvel 5. Faz yazımızda değinmiştik. 2023 yılında çıkacak tüm Marvel film ve dizilerini açıkladığımız o yazıya buradan ulaşabilirsiniz. O zamanlar çıkış tarihleri hakkında pek fazla bilgiye sahip değildik ancak artık elimizde kesin tarihler bulunuyor. Umarız Loki 2. sezon aynı ilk sezon kadar başarılı geçer ve evrene büyük bir katkıda bulunur.

Loki 2. Sezon
Echo

Eğer halen Guardians of the Galaxy 3 filmini izlemediyseniz ve hakkında bazı bilgileri merak ediyorsanız sizi şöyle alabiliriz. Filme dair herhangi bir spoiler içermediğini de belirtmemiz gerekli.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: