Oyunculuğunuzu Sorgulatacak Ingression’un Genişletilmiş Demosu Bugün Yayınlanıyor!

Paylaş

Kendinize mücadeleler arıyor ve oyunculuğunuzu sorgulatacak bir platformer oyununu denemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Espale Studios tarafından geliştirilen Ingression‘un genişletilmiş demo sürümü bugün yayınlanıyor. Zekice tasarlanmış mekanikleri ve tek seferde geçmenin neredeyse imkansız olduğu bölümleriyle, Ingression: The Portal Trial size zor ama keyifli dakikalar yaşatmaya geliyor. Gelin oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

Ingression: The Portal Trial bugün yayınlanıyor, reflekslerinizi test edebilirsiniz

Platformer türündeki oyunlarla aranız iyiyse ve kendinize çetin bir mücadele arıyorsanız, Ingression: The Portal Trial size meydan okuyor. Oyunun hikâyesinin giriş bölümünü içeren, mekaniklerini test etmenizi sağlayan genişletilmiş demo sürümü bugün Steam üzerinde yayınlanacak. Biz de öncesinde oynama şansına sahip olduk ve bize yaşattığı deneyimi de sos olarak ekleyerek demonun çıkışını sizlere duyurmak istedik.

Ingression’u ilk kez GİST’te oynamış ve oradaki kısa deneyimimiz ile zekice tasarlanmış bir şeyin geldiğini hissetmiştik. Platformer türüne portalları ekleyerek yaratıcı bir yaklaşım sergileyen Ingression, gerçekten ecel terleri döktüren bir yapıya sahip. Ancak oyun, yapması gerekeni demo özelinde çok rahat başarıyor. Oynarken oyuna değil, kendinize kızdığınızı fark edecek ve daha iyisini yapmak için her seferinde hırslanacaksınız. En azından bizim için böyle bir deneyim sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Piksel sanat tarzını benimseyen grafiklerine hafif neon atmosferi yediren oyun, tatminkâr bir görselliğe sahip. Müzikleriyle kendi içinizde bir ritim tutmanızı ve bunu oynanışınıza yansıtmanızı da sağlıyor. Bölüm tasarımlarının ilginçliği sizi hepsinin sonunu görmeye teşvik ettiği gibi, oyunda ölmek ve başa dönmek de yeterince adil ve cezalandırıcı hissettiriyor. Eğer zor oyunlarla aram iyidir, kendimle mücadele etmeyi de severim diyorsanız, genişletilmiş demoya mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ingression: The Portal Trial bugün yayınlanacak.
Ingression: The Portal Trial bugün yayınlanacak.

Prolog sürümü bugün içerisinde yayınlanacak. Denemek isterseniz Steam mağaza sayfasında göz atabilir, aynı zamanda oyun hakkındaki görüşlerinizi de bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Hazır bahsi geçmişken, eğer ocak ayında çıkacak Türk oyunlarını merak ediyorsanız, ilgili içeriğimize de göz atabilirsiniz. Şimdiden herkese mücadeleden keyif alarak daha iyisini yapmak için hırslandığı iyi oyunlar dileriz!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: