Gran Turismo Filminden Yeni Fragman Geldi: Gerçek Bir Hikayeden Esinleniyormuş!

Paylaş

Gran Turismo filmi için yeni bir fragman yayınlandı ve filmin konusu hakkında daha fazla detay gün yüzüne çıktı. Jann Mardenborough’un gerçek hikayesinden esinlenen yapım, bir Gran Turismo oyuncusunun hayallerini gerçekleştirmeye çalışmasını temel alacak.

Gran Turismo filminin konusu belli oldu

Jann Mardenborough’un gerçek hikayesini konu alan yapım, bir Gran Turismo oyuncusunun yarış pistlerine inmesini konu alacak. Yer yer ailesi tarafından eleştirilen ve engellerle yüzleşen karakterimiz, adım adım hayallerini gerçekleştirmeye yaklaşacak. Yarış oyunlarından gerçek bir yarışçıya seyahati konu alacak Gran Turismo filminin yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni fragman ile birlikte filmin gösterim tarihi de yeniden hatırlatıldı. Hayalleri olan bir gencin dramatik yolculuğu 11 Ağustos tarihinde sinemalarda gösterime girecek. Neill Blomkamp’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film bu yılın başlarında gömüldüğü sessizliği de bu yeni fragman ile bozmuş oldu.

Filmin ana karakteri Jann Mardenborough 1991 yılında doğmuş bir İngiliz yarış pilotu. İlk kez 2011’de 90 bin katılımcıyı yenerek GT Academy yarışmasının üçüncü ve en genç kazananı oldu. Bunu takip eden süreçte Dubai 24 Saat yarışında Nissan için de bir sürüşle ödüllendirildi. Filmde kendisinin muhtemelen 20 yaşındaki halini ve o zamanki hikayesini izleyeceğiz.

Gran Turismo filmi çok ilgi çekici görünüyor ve 11 Ağustos’ta sinemalarda olacak. Ayrıca daha fazla detaya filmin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: