Sevilen Yarış Oyunu Gran Turismo Film Oluyor: İlk Fragman Yayımlandı Bile!

Paylaş

Sevilen yarış oyunu serisi Gran Turismo için heyecanlandırıcı gelişmeler yaşanıyor. Oyuncular ile ilk olarak 1997 senesinde buluşan seri, günümüze kadar tam 8 oyunla yoluna devam etmeyi başardı.

Gran Turismo filminden ilk görüntüler geldi

Günümüzde birçok oyunun sinema filmine dönüştürülmesinden sonra sıra popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo‘ya gelmiş gibi duruyor. Filmin arkasında bulunan Columbia Pictures, yapım aşamasının sürdüğünü belirten bir yazı paylaştı ve hemen ardından yayınladığı “Sneak Peek” videosuyla serinin hayranlarını sevindirmeyi başardı.

Filmin çıkış tarihi de açıklandı

Gerçek bir hikayeye dayandığı vurgulanan filmin beyaz perdeye çıkış tarihi ise 11 Ağustos olarak belirlendi. Filmin yönetmen koltuğunda Neill Blomkamp yer alıyor. Orlando Bloom, David Harbour, Archie Madewke ve Darren Barnet gibi isimler de oyuncu kadrosunda yerini alıyor.

Yapımcı koltuğunda ise tanıdık simalar bulunuyor. PlayStation Productions’ta yer alan ve Uncharted filmi için çalışmış Asad Qizilbash ve Carter Swan gibi isimler filmin ana ekiplerinde bulunuyor. Bu demek oluyor ki filmin gidişatı ve seyir zevki oldukça ilgi çekici gözükecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: