Yerli Stüdyo Button Interactive’den Hikâye Tabanlı Oyun Hack/ed Geliyor!

Paylaş

Oyun basınındaki değerli haber sitelerinden bir tanesi olan Save Butonu çatısı altında kurulan Button Interactive, hikaye tabanlı oyunu olan Hack/ed’ın Steam üzerinde çıkacağını geçtiğimiz saatlerde müjdeledi.

Hikâye Tabanlı Oyun Hack/ed geliyor

Duyurulan bu hikaye tabanlı oyun, FMV türüne sahip olacak ve oldukça ilgi çekici bir hikayeye sahip. Ünlü bir yayıncı olan PinkyPie, bir gece aldığı gizemli mesaj sonrasında kişisel verilerinin tehlikeye girdiğini görüyor. Oyun içerisinde yayıncının alacağı kararları belirleyecek ve bu gizemli kişiyi bulmaya, aynı zamanda kendimizi bu durumdan kurtarmaya çalışacağız.

Hikâye Tabanlı Oyun Hack/ed geliyor
Hikâye Tabanlı Oyun Hack/ed geliyor

Oyun içerisinde beş farklı son yer alacak. Bu sayede tekrar oynanabilirliği yüksek bir yapımla karşılaşıyoruz. Oyun içerisinde alınacak kararlar sayesinde hikaye şekillenecek ve ortaya sürükleyici bir senaryo çıkacak. Geçtiğimiz saatlerde resmi olarak duyurusunu aldığımız Hack/ed için çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Çıkış tarihi henüz belli değil ancak oyunun açılan Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oyunu istek listesine eklemek şu aşamada çok önemli. Sadece bir butona tıklayarak desteğinizi gösterebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: