Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Vindictus: Defying Fate Duyuruldu ve Hiç Fena Görünmüyor!

Paylaş

Aksiyon rol yapma oyunlarını sevenlerin radarına çok hızlı şekilde takılabilecek Vindictus: Defying Fate duyuruldu. Yayıncı Nexon tarafından yapılan duyuru, aynı zamanda oyuna dair alfa öncesi sürümden oynanış görüntülerinin paylaşıldığı bir fragman ile süslendi. Fantastik bir dünyaya ve canavarlara sahip olduğunu gördüğümüz yapım, ilk etapta hiç de fena görünmüyor. Gelin oyunun detaylarına birlikte göz atalım!

Vindictus: Defying Fate duyuruldu ve ilk oynanış görüntüleri geldi

Geçen yılın en popüler bağımsız oyunlarından Dave the Diver, yine geçen yılın en çok oynanan demolarından birisine sahip olan Warhaven gibi oyunlarla tanıdığımız Nexon, yeni oyununu duyurdu. Aksiyon RYO türündeki Vindictus: Defying Fate aynı zamanda alfa öncesi sürümden ekran görüntüleriyle oyuncuların karşısına çıktı. Etkileyici çevre tasarımlarına ve Kelt mitolojisinden esinlenen canavarlarıyla dikkat çeken yapımın dövüş sisteminden ilk kesitleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Orta çağ dönemini fantastik şekilde ele alan yapımda, geliştirici NEXON’un açıklamalarına göre nefes kesen dövüşler oyuncuları bekliyormuş. Aynı zamanda Vindictus: Defying Fate için ilerleyen dönemde yapılacak alfa öncesi kapalı test süreçlerine, oyunu istek listesine ekleyen kullanıcılar arasından seçim yapılarak alımlar başlayacakmış. Geliştirici, oyuncuların geri bildirimlerinin onlar için çok önemli olduğunu vurguluyor.

Aslında Vindictus ismi ilk defa konuşulmuyor. Yine Nexon’un yayınladığı ve ilk kez 2012’de piyasaya sürülen bir CO-OP Hack & Slash oyunu da bu isimle yayınlanmıştı. Bunun bir yan ürünü veya ruhani devam oyunu sayabileceğimiz “Defying Fate” de Unreal Engine oyun motoru teknolojisi ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Vindictus: Defying Fate
Vindictus: Defying Fate

İlk etapta yalnızca İngilizce ve Korece dillerinin desteklendiğini gördüğümüz oyunda, şimdilik Türkçe dil desteği bulunmuyor. Bunun ilerleyen dönemde değişip değişmeyeceği ise belli değil. Ancak alfa öncesi sürümde, ilk etapta oyunun geliştirildiği dillerin desteklenmesini anlıyoruz. Henüz geliştirme sürecinin erken aşamalarında olan oyun için önümüzdeki dönemde birçok değişiklik yaşanabileceğinin de altını çizelim.

Henüz Vindictus: Defying Fate için bir çıkış tarihi paylaşılmış değil. Aynı zamanda konsollara gelip gelmeyeceği de bilinmiyor. Steam mağaza sayfasını inceleyebilir ve hoşunuza gittiyse istek listenize ekleyerek ilerleyen test süreçlerine dahil olma şansınızı artırabilirsiniz. Ayrıca sizler de görüşlerinizi yorumlar kısmında biz ve diğer okurlarımız ile paylaşabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: