The Last Of Us Dizisi Röportajları: Nick Offerman En Sevdiği Oyunları Açıkladı

Paylaş

HBO’nun yakın zamanda izleyiciler ile buluşturacağı The Last of Us dizisi senaryosunda Bill karakterine hayat veren, aynı zamanda dizinin yazar ekibinde bulunan Nick Offerman, kırmızı halıda en sevdiği video oyunları hakkında ufak bir açıklamada bulundu.

The Last of Us dizisi yıldızlarından Offerman, Atari oyunlarından vazgeçememiş

Kırmızı halıda verdiği röportaja göre Offerman, çocukluğunda arkadaşlarıyla birlikte oynadığı Atari oyunlarına aşık olduğunu belirtti. Bu oyunlara harcadığı zamanı ve parayı unuttuğunu şakayla karışık anlatan Offerman, “Joust” ve “Galaga” gibi efsaneleşmiş oyunlara olan sevgisini dile getirdi. The Last of Us video oyunu hakkında ise bir şey söylemedi.

Ayrıca Offerman, dizinin büyük bir kitleye hitap ettiğini ve yapılan bu çalışmanın çok kıymetli olduğunu da söyledi. Dizinin inceleme puanları oldukça yüksek ve umut verici duruyor. Bizlere de bekleyip izlemek düşecek…

İlginizi Çekebilir: Dizi İçin Gelen İlk İncelemeler Oldukça Olumlu

IGN‘e özel olarak röportaj veren Nick Offerman, bu açıklamalarından sonra son dönem video oyunların çok fazla sevildiğini dile getirdi. Ancak 20’li yaşlarındaki Atari oyunlarını hala özlediğini de belirtti.

The Last of Us Nick Offerman

Nick Offerman kimdir?

26 Haziran 1970‘de Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelen Nick Offerman The Founder, The Resort, Making It, Parks and Recreation ve Gilmore Girls gibi yapımlarda yer aldı. Son işi ise HBO’nun yayınlayacağı The Last of Us dizisindeki Bill karakteri oluyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: