Steam SHMUP Festivali İçerisinde Tercih Edebileceğiniz 10 Oyun

Paylaş

Dün akşam saatlerinde başlayan Steam SHMUP Festivali, oyuncuları bir dakika bile olsun aksiyondan alıkoymayan yapımlara ev sahipliği yapıyor. Esas açılımı Shoot ’em up festivali olan bu indirim etkinliği içerisinde alabileceğiniz 10 farklı oyun derledik. Herkese iyi alışverişler!

Steam SHMUP Festivali içerisinden oyunlar:

Steam SHMUP Festivali içerisinde alabileceğiniz 10 oyun

Steam Shoot ’em up Festivali içerisinde son dönemlerde popüler olan birçok Bullet Hell oyunu bulunuyor. Aynı zamanda aksiyon dozu yüksek birçok oyun yine oldukça güzel indirimler ile satın alınabiliyor. Bizde sizler için Steam SHMUP Festivali içerisinde alabileceğiniz 10 farklı oyun derledik sevgili dostlar. Herkese iyi alışverişler ve iyi oyunlar dileriz!

Brotato – %20 indirim ile birlikte 43,20 TL

Bir patatesi yönettiğiniz ve akın akın gelen uzaylı işgalcileri avladığınız Brotato, Vampire Survivors’dan sonra en çok oynanan mermi cehennemi türüne sahip oyunlardan bir tanesi. Tatlı görselliği siz aldatırken, bir diğer yandan zorlu düşman ordularıyla başa çıkmak ise sandığınızdan çok daha çetrefilli olabiliyor. Bölümleri atlıyor, farklı silahlar ve yetenekler kazanıyor ve bir sonraki bölümü geçebilmek için hayatta kalmaya çalışıyorsunuz!

  • Çıkış Tarihi: 27 Eylül 2022

RUINER – %80 indirim ile birlikte 38,00 TL

2091 yılında Siberpunk bir evrende geçen RUINER, kaçırılan kız kardeşini bulmaya ve intikam almaya çalışan gözü dönmüş bir adamın hikayesini bizlere sunuyor. Oyun içerisinde yer alan mekanlar ve atmosfer bir hayli güzel iken, oynanış tarafında da aksiyon dozu yüksek sekanslar sizleri bekliyor olacak.

  • Çıkış Tarihi: 26 Eylül 2017

Atomicrops – %80 indirim ile birlikte 29,80 TL

Hem bir çiftçilik simülatörü olan hem de roguelite elementleri ile sizi bir hayli zorlayacak olan Atomicrops, tarlanızdaki mutasyona uğramış olan ekinler ile mücadele edeceğiniz bir temel sunuyor. Bir diğer yandan ise kasaba halkıyla iletişime geçebiliyor, onlarla görevlere çıkabiliyorsunuz. Karışık gelse dahi oynaması çok zevkli olan bu yapımı Steam SHMUP Festivalinde kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

  • Çıkış Tarihi: 17 Eylül 2020

Yet Another Zombie Defense HD – %83 indirim ile birlikte 7,65 TL

4 oyuncuya kadar coop destekleyen Yet Another Zombie Defense HD, içerisinde kule savunması unsurlarını barındıran bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sürüyle gelen zombilerden kurtulmak için yeni taktikler yapacak, savunma mekanizmaları inşa edecek ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. Gündüz olduğu zaman üssünüzü kuracak veya güçlendireceksiniz, gece olduğunda ise ete susamış zombi ordularıyla mücadele edeceksiniz!

  • Çıkış Tarihi: 25 Ağustos 2017

Mars Survivors – %30 indirim ile birlikte 37,80 TL

Bullet Hell türüne güzel bir alternatif olan Mars Survivors, Mars gezegeni içerisinde mutasyona uğramış yaratıklar ile kapışacağınız bir döngüye sahip. Diğer Bullet Hell türünü benimseyen oyunlarla hemen hemen aynı mekaniklere sahip olsa bile güzel gözüken görselliği ve harika müzikleriyle kendini bir adım öne taşımayı başarabiliyor.

  • Çıkış Tarihi: 5 Temmuz 2023
Steam SHMUP Festivali İçerisinde Tercih Edebileceğiniz 10 Oyun
Mars Survivors

Batora: Lost Haven – %40 indirim ile birlikte 119,40 TL

Sevgili editörümüz Alparslan Gürlek’in inceleme fırsatı bulduğu ve iyi de bir puan verdiği Batora: Lost Haven, rol yapma unsurları barındıran bir izometrik aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zengin hikaye içeriğinin yanı sıra ilgi çekici görselliği ile de oyuncuları kendisine çekmeyi başarabilen bir yapım. İncelememize ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

  • Çıkış Tarihi: 20 Ekim 2022

20 Minutes Till Dawn – %20 indirim ile birlikte 43,20 TL

Roguelike ve Bullet Hell türlerini birleştiren 20 Minutes Till Dawn, karanlık bir atmosferi ayaklar altına sermeyi başarıyor. Steam üzerinde “Çok Olumlu” inceleme etiketine sahip olan bu yapım, devamlı olarak büyüyen ve karakterimizin peşini bırakmayan canavarlara karşı direndiğimiz bir oyun temeli benimsiyor.

  • Çıkış Tarihi: 8 Haziran 2023

Time Wasters – %20 indirim ile birlikte 43,20 TL

Bullet Hell türünü biraz daha arcade unsurlar ile birleştirmeyi başaran Time Wasters, klişe olanın aksine kaotik ortamlarda değil, uzay semalarında geçiyor. Aynı zamanda ilginç bir mekanik olabilen uzay ve zaman bükme durumu da oyuna çok farklı bir hava katıyor diyebiliriz. Steam SHMUP Festivali içerisinde bir göz atmanızda fayda var sevgili dostlar.

  • Çıkış Tarihi: 25 Eylül 2023

Guns, Gore & Cannoli – %60 indirim ile birlikte 7,20 TL

El ile çizilmiş grafiklere sahip olan Guns, Gore & Cannoli, hızlı tempolu bir aksiyon oyunu. Ancak kendine has mizah unsurları ve anlatı şekliyle de hafızalara kazınabilen bir yapım aslında. Gangsterler tarafından kontrol edilen bir şehir içerisinde aynı zamanda 4 arkadaşınız ile birlikte coop oynanış gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer bu oyunu beğenirseniz, serinin devam oyunu olan Guns, Gore & Cannoli 2’ye de göz atın deriz.

  • Çıkış Tarihi: 30 Nisan 2015

Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef – %33 indirim ile birlikte 99,83 TL

Yukarıda önerdiğimiz Guns, Gore & Cannoli’nin geliştiricilerinden çıkan Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef, Warhammer evrenine yeni bir soluk getirdi desek yalan olmaz. Ork işgaline öncülük edecek, bol bol aksiyon deneyimleyecek ve özlediğiniz “Run & Gun” türüne olan hasretinizi giderebileceksiniz.

  • Çıkış Tarihi: 20 Ekim 2022
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: