Steam Cadılar Bayramı İndirimi Sona Eriyor: Son Fırsatı İyi Değerlendirdiniz mi?

Paylaş

Sevgili Türk oyuncular, önümüzde sadece birkaç saat kaldı. Bu birkaç saatin ardından Steam’de Türk Lirası ile alışveriş yapabileceğimiz son indirim dönemi de geride kalacak. Artık 2014’te başlayan bir devrin sonuna gelmiş olacağız. İndirim başladığı dakikadan itibaren sizler için listeler hazırlayarak bu son fırsatta batan geminin malları arasında kaçırdıklarınız olmasın diye çok uğraştık. Ekip olarak saatlerce mesai ile sizlere birçok liste hazırladık, türlere indirgedik ve en kolay şekilde aradığınız oyunu bulmanız için çabaladık. Ancak 2 Kasım 2023, TSI 20:00’da Steam Cadılar Bayramı İndirimi de sona eriyor.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi sona eriyor.
Steam Cadılar Bayramı İndirimi sona eriyor.

Gözden kaçan olmasın diye son kez: Steam Cadılar Bayramı İndirimi listelerimiz…

Atarita ekibi olarak sizler için indirim dönemi boyunca 8 farklı liste hazırladık. Birçoğunu görmüş olsanız bile aralarından kaçırmış olabileceklerinizin bulunması ihtimali şu son indirim dönemi için gerçekten çok kritik. Biz de bu ihtimal ortadan kalksın diye bütün listelerimizi sizler için bu yazıda derledik. “Hepsine göz atın, Türk Lirası ile son kez alabileceğimiz oyunlardan ‘yarın MENA-USD ile görünce içinize oturan’ oyunlar kalmasın” dedik. Listelerin isimlerine tıkladığınızda yeni sekmede ilgili yazımız açılacak.

  1. İndirimin Öne Çıkanları
  2. Rol Yapma Oyunları
  3. Aksiyon Oyunları
  4. CO-OP Oyunlar
  5. Simülasyon Oyunları
  6. Az Bilinen Oyunlar (Hidden Gemler)
  7. Korku Oyunları
  8. Bağımsız Oyunlar

Umuyoruz Atarita ekibi olarak Steam Cadılar Bayramı İndirimi sırasında sizler için ürettiğimiz liste içerikleri, içerisinde bulunduğumuz son kampanyada aradığınız oyunu bulma konusunda yardımcı olmuştur. Elimizden geleni yaptığımızı düşünüyoruz.

Sizler de diğer oyunculara tavsiye ettiğiniz oyunları yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilir ve içeriklerden anında haberdar olmak için sitemizin bildirimlerini açabilirsiniz. Herkese şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: