Steam Cadılar Bayramı İndirimlerinde Türk Lirasıyla Son Kez Alabileceğiniz RPG Oyunları

Paylaş

Steam Çığlık Festivali 2023 başladı ve Türk oyun severler, MENA-USD güncellemesi 20 Kasım’da kapıyı çalmadan alabildikleri tüm oyunları almaya çalışıyorlar. Biz de bunun farkında olduğumuz için çorbada tuzumuz olsun diyerek elimizden geldiğince öneri listeleri hazırlıyoruz. Bu listemizin konukları ise Türk Lirası ile son kez satın alabileceğimiz, MENA-USD fiyatları korkulan seviyelere yükselebilecek RPG oyunları olarak. Aynı zamanda türlere özel listelerimiz önümüzdeki günlerde de yayımlanmaya devam edecek.

Steam Çığlık Festivali 2023’te alabileceğiniz RPG oyunları

Bildiğiniz gibi Steam Çığlık Festivali ya da eski adıyla Cadılar Bayramı indirimleri bizim için ne yazık ki Türk Lirası ile gördüğümüz son kampanya dönemi olacak. Bu nedenle listeyi hazırlarken oyunların uygunluk oranlarından ziyade, eğer hala oynamadıysanız kesinlikle göz atmanız gerekenleri derliyoruz. Lafı fazla uzatmadan, gelin başlayalım!


Victor Vran

  • Fiyat: %75 indirim ile 9,00₺

Geralt of Rivia’yı seslendiren Doug Cockle’ın sesiyle hikayesini sunan, hızlı bir oynanışa sahip Victor Vran bu indirimlerde 9 lira gibi komik bir fiyata düşmüş durumda. Eğer izometrik ARPG oyunlarını seviyorsanız, Diablo benzeri bir oyun olan bu yapımı da keyifle oynayacağınızı tahmin ediyoruz.

Viktor Vran
Viktor Vran

Fallout 4

Fallout 4
Fallout 4
  • Fiyat: %75 indirim ile 44,75₺

Bethesda’nın RPG oyunu Fallout 4 de indirimlerden nasibini alan oyunlardan birisi olmuş durumda. An itibarıyla bu oyunu 50 TL’nin altında bir fiyatla gördüğümüz son kampanya olabileceğini düşündük ve listemizde yer vermek istedik.


Warhammer: Vermintide 2

  • Fiyat: %80 indirim ile 56₺

Fatshark tarafından geliştirilen ve co-op özelliklere odaklanan bir RPG oyunu olan Warhammer: Vermintide 2 de özellikle arkadaşlarınızla üzerinize akın eden sürülere karşı mücadele verebileceğiniz leziz bir yapımdır. Bu fiyata göz atmakta fayda var.

Steam Çığlık Festivali 2023 süresince Türk Lirası ile son kez indirimli olarak alabileceğiniz RPG oyunlarını sizler için listeledik.
Steam Cadılar Bayramı İndirimlerinde Türk Lirasıyla Son Kez Alabileceğiniz RPG Oyunları

Diablo 4

steam çığlık festivali 2023
Diablo 4
  • Fiyat: %25 indirim ile 1.296,75 ₺

Biliyorum… Diablo 4 için 1.296 TL hala çok ucuz bir fiyat değil. Fakat MENA-USD’ye geçtikten sonra büyük ihtimalle Diablo kredisi çekmemiz gerekecek. Eğer uygun bir fiyata almayı düşünüyorsanız, muhtemelen bugün, yarından daha uygun olacak. Üzgünüm, üzgünüz!


Mass Effect Legendary Edition

  • Fiyat: %84 indirim ile 67,19 TL

Serinin üç oyununun remastered sürümlerini bünyesinde barındıran paket, RPG severler için hazine konumunda ve fiyatı gerçekten ciddi oranda düşmüş durumda. Eğer uzayda geçen rol yapma oyunlarına merakınız varsa, bu fiyattan kaçırmayın deriz.

Steam Çığlık Festivali 2023
Mass Effect Legendary Edition

Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas
Fallout: New Vegas
  • Fiyat: %75 indirim ile 24,75₺

Bir listede aynı serinin iki oyununu paylaşmayı sevmem fakat şu günlerde Fallout: New Vegas’ın meraklısına gideceğini düşünüyorum. En iyi RPG oyunlarından birisi olsa da iyi yaşlanmadı ve günümüz oyunlarına alışanlar için mekanikleri biraz yavan gelebilir.


Dragon Age Inquisition

  • Fiyat: %75 indirim ile 69,99₺

Tabii ki de 2014’te yılın oyunu seçilen Dragon Age Inquisition da listemizin bir parçası olmalıydı. Bioware’in enfes RPG oyununu bu düşük fiyattan kaçırmamanızı tavsiye edebiliriz. Aynı zamanda Xbox Game Pass kapsamında EA Play aboneliğine dahil olduğunu da hatırlatalım.

Steam Çığlık Festivali 2023
Dragon Age Inquisition

Pillars of Eternity Definitive Edition

Pillars of Eternity
Pillars of Eternity
  • Fiyat: İndirimsiz 59,00₺

İndirimsiz fiyatı diğer oyunların indirimli fiyatlarından bile daha uygun olduğu için hala oynamayanlara Pillars of Eternity’nin ilk oyununu rahatlıkla önerebiliriz. Eğer Obsidian Entertainment’ın RPG oyunlarını seviyorsanız bir şans verebilirsiniz.


The Outer Worlds

  • Fiyat: %34 indirim ile 203,94₺

Obsidian RPG’leri demişken The Outer Worlds’ü de listemize ekleyelim dedik. Ana fiyatı 309₺ olan oyun %34 gibi bir indirim ile 203,94₺ fiyatına düşmüş durumda ve muhtemelen son kez bu fiyat aralığında geziniyor.

Steam Çığlık Festivali 2023
The Outer Worlds

Monster Hunter: World

Monster Hunter: World
Monster Hunter: World
  • Fiyat: %50 indirim ile 300,50₺

Karakterinizi geliştirip özelleştirerek, yaratıkların izini sürüp avlama fikri hoşunuza gidiyorsa, Monster Hunter: World oyununa da göz atmanızı tavsiye edebiliriz. Aynı zamanda bunu arkadaşlarınızla birlikte yapabileceğinizi de ekleyelim.


Bizim sizlerle paylaşabileceğimiz, gözümüze çarpan RPG oyunları bu şekildeydi. Eğer listede eksik gördüğünüz oyunlar varsa hem bizlerle hem de diğer oyuncularla yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın. İndirimler sona erene kadar sizlerle birçok faydalı liste paylaşacağız. Bu nedenle bizi takip etmeyi düşünebilir ve anında haberdar olmak için de bildirimleri açabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: