Türk Lirası ile Gördüğümüz Son İndirim Döneminde Alabileceğiniz Simülasyon Oyunları

Paylaş

Simülasyon oyunları özellikle oyun süresini fiyatına oranlayan oyuncular için harika bir tür olarak senelerdir varlığını koruyor. Yelpazesi geniş bir tür olduğundan bazen küçük kabilemizi geliştirip medeniyetimizi kurma telaşına düşüyor, bazen ise bazı mesleklerin derinliklerine iniyor, kullanamadığımız araçları kullanarak keyifli saatler geçiriyoruz. Steam Çığlık Festivali, Türk Lirası ile göreceğimiz son indirim olduğundan, bizi ekran başına kilitleyecek harika simülasyon oyunlarını kütüphaneye doldurmak için de son fırsatımız. Biz de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek istedik ve size gözümüze çarpan bütün simülasyon oyunlarını derledik.

Fiyat/Oyun süresi canavarları: İndirimdeki simülasyon oyunları!


Asetto Corsa Competizione – %70 indirim ile 59,70₺

Arcade yarış oyunları iyi güzel fakat yarış simülasyonlarının tadı başkadır. Rekabetçi bir yanınız varsa ve avuçlarınızın içi sürekli kaşınıyorsa kendisine son kez göreceğimiz bu fiyattan göz atmanızı da tavsiye edebiliriz.

Asetto Corsa Competizione
Asetto Corsa Competizione

Euro Truck Simulator 2 – %75 indirim ile 74,75₺

Eski fiyatları gözünüzün önüne geldiğinde hüzünleneceğiniz ancak 20 Kasım’dan sonra muhtemelen çok daha pahalı hale gelecek Euro Truck Simulator 2 de hala uzun seyahatlerle ilgileniyorsanız radarınızda olması gereken yapımlardan birisi diyebiliriz.

Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2

Planet Zoo – %70 indirim ile 54,11₺

Tycoon oyunlarının modası yavaş yavaş geçse de sundukları oyun süresi ve huzurlu oynanış asla eskimiyor. Simülasyon oyunları arasında niş bir türün mensubu bu oyunda bir hayvanat bahçesini yönetiyor, hayvanlara ve ekonomiye sahip çıkıyoruz.

Planet Zoo
Planet Zoo

Jurassic World Evolution – %75 indirim ile 42,75₺

Hayvanat bahçesi yönetmek sizin için yeterince eğlenceli değilse bir de Jurassic Park yönetmeyi deneyebilirsiniz. Dinozor türlerini evrimleştirip araştırmalar yaparken parkınızın ekonomik durumunu da yönetmeniz gerekiyor. İkinci oyun indirime girmemiş fakat 92₺ tam fiyatıyla ona da göz gezdirebilirsiniz.

Jurassic World Evolution: Simülasyon Oyunları
Jurassic World Evolution

Banished – %66 indirim ile 10,54₺

Eğer koloni yönetme oyunlarıyla aranız iyiyse, bugün biraz eski hissettirse de hala çok huzurlu bir oynanış sunan Banished’ı da ekmek fiyatına kütüphaneye alabilirsiniz. Özellikle türü sevenlerin fazlasıyla keyif alacağını düşündüğümüz yapımlardan birisidir.

Simülasyon Oyunları: Banished
Banished

Football Manager 24 – %10 indirim ile 809,10₺

Henüz çıkmasa da 6 Kasım’da tam fiyatıyla 899 TL olarak çıkıp iki hafta sonra MENA-USD fiyatıyla arşa yükselecek FM24’ü bekleyenlerden biriyseniz, son fırsat kapıyı çalmış durumda. Türk Lirası ile alabiliyorken almak lazım diye düşündük ve kendisini de listeye ekledik.

Steam Çığlık Festivali boyunca kaçmaması gereken simülasyon oyunları için size yeni bir oyun öneri listesi hazırladık.
Türk Lirası ile Gördüğümüz Son İndirim Döneminde Alabileceğiniz Simülasyon Oyunları

theHunter: Call of the Wild – %70 indirim ile 57,00₺

Avcılık oyunları arasında eskimeyen ve içerik olarak en zenginlerden birisi olan theHunter: Call of the Wild da son kez Türk Lirası ile indirime girmiş diyebiliriz. Hayvanların canını yakmak istemiyorsanız bile grafikleri ve atmosferiyle sizi ferah bir doğa yürüyüşüne çıkaracak bu oyun da yaklaşık 60₺’ye inmiş durumda.

theHunter: Call of the Wild
theHunter: Call of the Wild

Planet Coaster – %70 indirim ile 33,60₺

Yine sizi uzun süre ekran karşısında tutma potansiyeli olan tycoon oyunlarından birisi olan Planet Coaster da hem yönettiğiniz parkı izlemenin keyfini hem de ekonomiyle mücadelenizin telaşını yaşatacak. İlk kez 2016’da piyasaya sürülen oyunun fiyatı şaşırtıcı şekilde, 2016 yılında kalmış. Değerlendirmek lazım.

Simülasyon oyunları: Planet Coaster
Planet Coaster

Plague Inc: Evolved – %70 indirim ile 15,00₺

Steam’in dolar kuruna geçişi ve dünyada son yaşananlar sizi hasta etmediyse, bu oyunda hastalık olarak dünyanın başına bela olmayı deneyebilirsiniz. An itibarıyla gayet uygun bir fiyata satılıyor ve eğlenceli yapısıyla simülasyon oyunları listemizde yerini alıyor.

Plague Inc: Evolved
Plague Inc: Evolved

911 Operator – %80 indirim ile 41,00₺

Bir 911 operatörünü canlandırdığımız ve ekipleri yönlendirerek olayları kontrol altına almaya çalıştığımız yapım Steam’de %89 gibi olumlu bir inceleme ortalamasına sahip ve oldukça sevilen oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda büyük ihtimalle kendisini 41 lira gibi bir fiyattan son görüşümüz.

911 Operator
911 Operator

Steam Çığlık Festivali indirimi boyunca gözümüze çarpan simülasyon oyunları bu şekildeydi. Eğer sizlerin de radarında bulunan indirimli ve güzel oyunlar varsa, bunları yorumlar kısmında bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşmayı unutmayın. Umuyoruz ki bu indirimlerde kütüphanenizi gönlünüzce doldurma fırsatınız olmuştur. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: