Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Sons of the Forest Dev 1.0 Güncellemesiyle Erken Erişimden Çıktı: Detayları Sizler İçin Derledik!

Paylaş

Uzunca bir erken erişim dönemi sonrasında Sons of the Forest, devasa bir güncelleme alarak tam sürümüne ulaştı. Erken erişim süresince yoldaş yapay zekası Kelvin ile güldüren, gergin atmosferi ile korkutan ve hayatta kalma elementleri ile oyuncuları etrafında toplayan yapım artık resmî olarak tam sürüme geçmiş durumda. Endnight Games tarafından geliştirilen ve 2015’te piyasaya sürülen The Forest’ın devam oyunu için birçok yenilik, dev güncellemesiyle birlikte eklendi. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Sons of the Forest 1.0 sürümü çıktı: Artık erken erişim oyunu değil

Endnight Games dün oyunun tam sürüme ulaştığını duyurdu ve 1.0 güncellemesini yayınladı. Destan gibi yama notları arasında birçok geliştirme, düzeltme ve bir yığın yeni içerik yer alıyor. Erken erişim dönemi boyunca güncellemelerle desteklenen oyun artık bitmiş bir oyun olarak Steam’de listeleniyor. Erken erişim sürümünün başlarında eş zamanlı 400 binden fazla oyuncuyu ağırlayan yapım, son aylarda sürdürdüğü 4-5 bin oyuncu sayısı temposunu geride bıraktı. Tam sürüme geçiş ile birlikte dün 25 bin civarı oyuncu hayatta kalmak için adaya geri döndü.

Sons of the Forest devasa 1.0 güncellemesi ile birlikte erken erişim dönemini geride bıraktı ve tam sürüme geçti.
Sons of the Forest Dev 1.0 Güncellemesiyle Erken Erişimden Çıktı: Detayları Sizler İçin Derledik!

Gelen yeni güncelleme ile birlikte hemen hemen her hayatta kalma oyununda olan “Creative Mod” oyuna eklendi. Artık hayatta kalma elementleri ile mücadele etmek istemeyen oyuncular, sınırsız can ve uçabilme gibi özelliklerle oyunun içeriklerini test edebilecekler. Bununla birlikte oyunun sonu artık seçime dayalı olacak şekilde değiştirildi. Ek olarak daha önce geleceğini bildiğimiz Timmy karakteri, Holywood’dan Shawn Ashmore’un seslendirmesiyle oyuna eklendi.

Oyunun haritasına keşfedilmeyi bekleyen 14 yeni mağara da dahil edildi. Ayrıca oyuncuların keşfedebileceği yeni ilgi çekici noktaların da eklendiği belirtiliyor. Tabii henüz bitmedi! Sinematik anlatının güçlendirilmesi adına oyuna birçok yeni ara sahnenin de eklendiği yama notlarında yer alıyor.

Hayatta kalma elementlerine geldiğimizde ise artık oyunda kötü yemekleri veya kirli suları tükettiğimizde hasta olabileceğiz. Aynı zamanda ilk oyundan “Legsy” adıyla bilinen mutant, artık Sons of the Forest’ta da hayatta kalanları avlamak için devriye atmaya başlamış durumda.

Teknik tarafta AMD ekran kartları için FSR 3 desteği, yeni hava durumu sistemi ve yüzlerce dengeleme ve düzeltme bulunuyor.

Yeni güncelleme oyunu daha önce oynamış veya sıfırdan başlamak isteyen tüm oyuncular için cazip görünüyor. Sons of the Forest, an itibarıyla Steam’de 14,99$ fiyat etiketiyle satılıyor. Türk Lirası’na günümüz dolar kuruyla dönüştürdüğümüzde ise 464,59₺ gibi bir fiyat bizi karşılıyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
25 Şubat 2024 12:28

Acaba ps ye çıkarmı

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: