Mayhem Brawler 2.2 Güncellemesi Zengin İçeriklerle Yayımlandı

Paylaş

Türk stüdyo Hero Concept tarafından geliştirilen beat’em up türündeki Mayhem Brawler için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan yama oynanabilir bir karaktere ek olarak yeni bir oyun modu, geliştirilmiş 4K çözünürlükler gibi zengin bir içeriğe sahip. Ayrıca ekip yeni güncellemeyi stüdyolarında çektikleri eğlenceli bir videoyla birlikte paylaştı.

Mayhem Brawler 2.2 Witchcraft güncellemesi çıktı

Oyunun Witchcraft adında yayınlanan yeni güncellemesinde “Alley Witch” adında yeni bir oynanabilir karakter dövüşe katıldı. Bununla birlikte “Boss Mayhem” adında yeni bir oyun modu da oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda. 4K çözünürlüğünde geliştirilmiş yeni görsellerle birlikte PS4/Xbox One kullanıcıları için de ücretsiz geliştirme özelliği yayınlandı.

İsterseniz tek başınıza, isterseniz de offline co-op özelliği sayesinde bölünmüş ekran seçeneğiyle yanınızdaki arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz oyun ilk kez 19 Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü. Şu anda Steam üzerinde 370 kadar incelemeye sahip ve oyunculardan %89 oranla geçer not aldığını görüyoruz.

Türk stüdyo Hero Concept tarafından geliştirilen beat'em up türündeki Mayhem Brawler için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan yama oynanabilir bir karaktere ek olarak yeni bir oyun modu, geliştirilmiş 4K çözünürlükler gibi zengin bir içeriğe sahip. Ayrıca ekip yeni güncellemeyi stüdyolarında çektikleri eğlenceli bir videoyla birlikte paylaştı.
Mayhem Brawler 2.2 Güncellemesi Zengin İçeriklerle Yayımlandı

Steam ile PC’de olduğu gibi aynı zamanda Mayhem Brawler’ı PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarından da oynayabilirsiniz. Geliştirici ekibi de çok platforumlu bir oyun yayınladıkları için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Mayhem Brawler’ın Steam Mağaza Sayfası için tıklayın.

Ayrıca merak ediyorsanız, geliştirme sürecindeki bütün Türk oyunlarını sizler için bir liste haline getirmiştik. Listeye ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda duyurduğumuz ve üzerinde çalıştığımız Türk Oyun Müzesi projemizi de inceleyebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: