Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Horizon Forbidden West PC Tarafında Olumlu Geri Dönüşler Alıyor

Paylaş

2022 yılında PlayStation özel oyunu olarak çıkan ve 21 Mart 2024 tarihinde ise PC tarafına gelen Horizon Forbidden West, oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Horizon Forbidden West PC tarafında çok sevildi

Horizon Forbidden West Complete Edition adı altında PC kullanıcıları ile buluşan serinin devam oyunu, 21 Mart 2024 tarihinde çıktı ve şimdiye kadar oyunculardan olumlu geri dönüşler almayı başardı. The Last of Us’ın sorunlu PC çıkışından sonra Sony işi sağlama almış gibi görünüyor ve oyun hem optimizasyon açısından hem de getirdiği yenilikler açısından çok sevilmiş durumda.

PC tarafına port kısmını Nixxes Software üstleniyor ve bu stüdyo daha önce Steam tarafına gelen bazı Sony yapımlarının arkasındaki port ekibi olarak biliniyordu. Ancak Sony, The Last of Us sürecinde Nixxes ile değil, Iron Galaxy Studios ile çalışmış ve optimizasyon sorunlarıyla ön plana çıkan yapımda tüm eleştiriler port yapan stüdyoya yöneltilmişti. Zaten incelemesini yaparken bu konuya da sıkça değinmiştik. The Last of Us incelememize ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Horizon Forbidden West PC Tarafında Olumlu Geri Dönüşler Alıyor
Horizon Forbidden West PC Tarafında Olumlu Geri Dönüşler Alıyor

Steam incelemeleri çok olumlu

Şimdiye kadar yapılan Steam incelemeleri baz alındığında %93’lük bir “olumlu” geri dönüş alan yapım, aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip. Complete Edition içerisinde aynı zamanda Burning Shores eklentisi de yer alıyor ve böylelikle uzun bir oyun süresi de sizleri bekliyor olacak. Zaten ortaya güzel bir optimizasyon portu çıkınca keyfimizden geçilmiyor vallahi.

Horizon Forbidden West Complete Edition sürümünü şu an Steam üzerinde 60 dolar gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Türk Lirası karşılığı ise yaklaşık olarak 1.919 TL yapıyor. Şayet olumlu yorumları ve kullanıcılardan gelen incelemeleri göz önüne aldığınızda oyunu bu fiyata satın almak sizce mantıklı mı? Yorumlara bekliyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: