Hogwarts Legacy Nintendo Switch’e Gelmek İçin Biraz Daha Beklemek Zorunda

Paylaş

Daha önce Temmuz ayında Nintendo Switch el konsolları için çıkış yapacağı söylenen Hogwarts Legacy, kasım ayına ertelendi.

Hogwarts Legacy Nintendo Switch sürümü biraz daha bekleyecek

Daha önce tam 2 kez ertelenen Hogwarts Legacy Switch sürümü, Warner Bros. Games’in yaptığı açıklamaya göre tekrar ertelendi. Açıklamada ise şu cümlelere yer verildi; “Hogwarts Legacy hayranlarının oyunu Switch’te oynamayı dört gözle beklediklerini biliyoruz. Bu sebeple, mümkün olan en iyi deneyimi yaratmak bizim önceliğimiz olacaktır. Sabrınız ve bekleyişiniz için teşekkür ederiz.” denildi.

Hogwarts Legacy Nintendo Switch
Hogwarts Legacy Nintendo Switch için tekrar ertelendi

Hogwarts Legacy Nintendo Switch sürümü böylelikle kasım ayına ertelenmiş oldu. Tam 3 kez üst üste ertelenen oyunun el konsollarında nasıl bir performans göstereceği de merak ediliyor. Harry Potter evreninde geçen açık dünya aksiyon oyunu Hogwarts Legacy, geçtiğimiz günlerde açıklanan satış rakamlarına göre toplamda 12 milyon adet satarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Oyunun Nintendo Switch sürümünün de bu başarıya ortak olması bekleniyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: