Ana Sayfa Oyun Haberleri GDC 2023’ten Lords of the Fallen Görüntüleri Geldi

GDC 2023’ten Lords of the Fallen Görüntüleri Geldi

GDC 2023’ten Lords of the Fallen Görüntüleri Geldi
Lords of the Fallen

Geliştirici HEXWORKS, Epic’in State of Unreal açılış konuşmasının bir parçası olarak GDC 2023’te merakla beklenen AAA karanlık fantezi aksiyon-rol yapma oyunu Lords of the Fallen için teknik bir tanıtım sergiledi.

Lords of the Fallen Unreal Engine 5 gücüyle geliyor

Unreal Engine 5 tarafından desteklenen yeniden yapım bu yıl PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak ve şu anda tüm platformlarda istek listesine alınabilir durumda.

Lords of the Fallen’ın teknik tanıtımı, oyunun ilk bölümlerinden biri olan Skyrest Bridge’e olan yolculuğu bizlere gösteriyor. Unreal Engine 5’in yeni gücü, geliştirici HEXWORKS’ün yaklaşmakta olan iddialı oyunu için en son teknolojileri kullanmasına olanak sağlıyor. İzleyiciler, etkileyici karakter özelleştirmesi ve uyarlanabilir zırh, yeni nesil “Lumen Global” aydınlatma ve son olarak oyuncuların iki dünya arasında seyahat etme yeteneğine sahip olacağı birbirine bağlı geniş dünya planlamasını görme şansına erişti.

Lords of the Fallen PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için henüz geliştirme aşamasında. Seriyi bekleyenler artık oyunu Steam ve konsol mağazalarında istek listesine alabilecekler. Çıkış tarihi olarak 2023 ibaresi gösteriliyor. Oyunun resmi internet adresine buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz