Fallout Dizisinden Yeni Set Fotoğrafları Sızdırıldı

Paylaş

Oyun tarihinin ikonik serilerinden birisi olan Fallout için yapılan TV dizisinden yeni set fotoğrafları sızdırıldı. Çekimleri devam eden Fallout dizisi sabırsızlıkla bekleniyor.

Fallout dizisinden set fotoğrafları heyecan yarattı

2020 yılında Amazon’un start verdiği Fallout TV dizisi çekimleri halen devam ediyor. Kült oyun serisinin temelini alacak dizi, kıyamet sonrası bir hikayeyi izleyiciler ile buluşturmak istiyor. Çekimlerin başladığı günden beri sayısız sızıntıyla karşı karşıya kalan dizinin yeni set fotoğrafları da geçtiğimiz saatlerde Twitter’a düştü.

Oyuncu kadrosu, hikayesinin belirli bir kısmı ve kostüm detayları gibi sızıntıları öğrendikten sonra şimdi de yeni gelen şu set fotoğraflarına bir göz atalım;

İkonik hale gelen beyaz logonun yanı sıra terk edilmiş bir Vault-Tec seti görüyoruz. Paslanmış araçlar, ıssız binalar ve birkaç oyuncu fotoğrafı gözler önüne serilmiş durumda. Görselde yer alan karakterin hangi rolü oynadığı ise henüz bilinmiyor.

Fallout dizisi ne zaman çıkacak?

Tahminler ve sızıntılara bakılacak olursa, dizinin 2024 başlarında çıkması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa bile Amazon Prime üzerinden yayınlanacağını bildiğimiz dizi için geri sayıma geçtik diyebiliriz. Çünkü senaryo dahil çoğu şey artık sızmış durumda ve her geçen gün set ortamından yeni haberler ile karşılaşıyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: