Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Dragon’s Dogma 2 Karakterinizi Şimdiden Yapmaya Başlayabilirsiniz

Paylaş

22 Mart tarihinde piyasaya sürülecek olan Dragon’s Dogma 2 için yeni bir karakter yaratma uygulaması yayınlandı. Oyuna başlamadan önce detaylı bir karakter yaratma işlemi için bu uygulamayı kullanmanız yeterli oluyor.

Dragon’s Dogma 2’ye ön hazırlık yapın!

Capcom‘un 22 Mart tarihinde piyasaya süreceği Dragon’s Dogma 2’ye ön hazırlık süreci başladı. Geliştirici tarafından ücretsiz olarak sunulan “karakter yaratma” uygulaması sayesinde bu işlemleri çok önceden halledebiliyorsunuz. Önünüzde 2 haftalık bir süreç bulunuyor ve çıkış günü oyuna tam takır hazır olmak amacıyla bu karakter yaratma programını kullanarak şimdiden hayalinizdeki profili oluşturma şansınız bulunuyor.

Dragon's Dogma 2 Karakterinizi Şimdiden Yapmaya Başlayabilirsiniz

Oldukça detaylı olan bu karakter yaratma programı içerisinde ırk, cinsiyet, vücut tipi ve saç şekli gibi klasik seçenekler var ancak oldukça detaylı bir arayüz sizleri bekliyor olacak. Ayrıca hem ana karakterinizin görünüşünü hem de yoldaşınız olan ana Pawn’ın görünüşünü kişiselleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz 5 farklı karakter modellemesi oluşturarak bunları depolayabiliyor ve 22 Mart tarihinde istediğinizi kullanabiliyorsunuz.

Bu ücretsiz olarak sunulan karakter yaratma uygulaması şu an PC, Xbox ve PlayStation platformlarında mevcut. Ufak bir dosya boyutu indirerek çıkış gününden önce kendi karakterinizi kişiselleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu programın Steam mağaza sayfasına buradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
13 Mart 2024 15:47

Denuvo korumasıyla geliyor, benim gibi parasını verip satın alanların eziyeti başlıyor.

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: