Diablo 4, Kısa Süre Boyunca Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Paylaş

Blizzard yılın en büyük çıkışlarından birini gerçekleştiren Diablo 4’ün PC üzerinde ücretsiz olarak deneyimlenebilmesi için harekete geçti. Sınırlı bir süre boyunca ücretsiz olarak oynanabilen yapım, aynı zamanda indirimle birlikte normal fiyatından daha uyguna satın alınabiliyor.

Diablo 4 hafta sonu boyunca ücretsiz: İşte detaylar

Blizzard, Diablo 4’ü denemek isteyen oyuncular için başlattığı yeni hafta sonu kampanyasını geçtiğimiz saatlerde duyurdu. PC üzerindeki oyuncuların 30 Ekim Pazartesi gününe dek oynayabileceği ücretsiz sürüm, yalnızca Battle.net hesabına sahip kullanıcılar için geçerli olacak.

Blizzard yılın en büyük çıkışlarından birini gerçekleştiren Diablo 4'ün PC üzerinde ücretsiz olarak deneyimlenebilmesi için harekete geçti.
Diablo 4, Kısa Süre Boyunca Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Geçtiğimiz hafta Xbox’a özel olarak gerçekleştirilen bir diğer etkinlikte Diablo 4, 10 saatlik deneme sürümüne sahip olmuştu. PC tarafında gerçekleştirilen ücretsiz denemede ise bu durum zaman yerine karakter seviyesiyle kısıtlandırılmış. Maksimum 20. seviyeye kadar çıkartılabilen karakterle beraber oyunu indirimli olarak satın alıp deneyiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz hafta sonu boyunca, oyuna sahip diğer arkadaşlarınızla beraber çapraz platform desteğini ve eşli oynanışı kullanarak maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

Diablo 4’ün Steam çıkışıyla birlikte açılan Kan sezonu ise kısa bir süre önce başladı. Kan sezonuyla beraber vampir teması kazanan oyuna aynı zamanda yeni bir hikaye, kabus zindanı değişikliği, beş yeni bölüm sonu canavarı karşılaşması, yirmi iki adet vampir gücü ve pek çok yenilik eklenmişti.

Battle.net’in yanı sıra oyun aynı anda Steam üzerinde de indirime girmiş durumda. Buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşabilir ve satın almak istediğiniz platforma hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: