KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Strateji Oyunu Old World İçin Yeni Ek Paket Wonders & Dynasties Duyuruldu

Paylaş

Strateji oyunu Old World için gelen yeni ek paketin ismi Wonders & Dynasties olacak. Bu ek paket ile birlikte oyuna yeni binalar, hanedan liderleri ve çok daha fazlası ekleniyor.

Wonders & Dynasties ne zaman çıkacak?

Mohawk Games tarafından geliştirilen ve Hooded Horse tarafından yayınlanan 2022 çıkışlı tarihsel strateji oyunu Old World için yeni bir ek paket duyuruldu. Wonders & Dynasties isminde oyuncuların karşısına gelecek bu ek paketin içerisinde birçok yenilik barınıyor.

Wonders & Dynasties
Wonders & Dynasties

Bu ek paket ile birlikte oyuna yaklaşık olarak 92 yeni etkinlik ve 30 yeni hanedan liderini daha da güçlendirmek adına 20’den fazla karakter özelliği ekleniyor. Wonders & Dynasties ek paketi içerisinde sekiz farklı harika bina yer alacak ve bunları inşa ederek oyun anlayışınıza daha heyecanlı bir şekilde yaklaşabileceksiniz.

Yeni binalar ve 100’den fazla yeni tarihi karakterlerden birisini deneyimlemek için 11 Ocak 2024 tarihinde çıkacak Wonders & Dynasties ek paketini şimdiden istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyunun Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: