KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Kaçırdıysanız Üzülmeyin: İşte Warhammer Skulls 2024 Etkinliğinde Gösterilen Her Şey

Kafatası tahtı için kafatasları!

Paylaş

Warhammer Skulls 2024 Gösterimi, yepyeni oyunların yanı sıra halihazırda duyurulmuş oyunlar için de çok sayıda duyuru ile birlikte geldi. Ünlü aktör Rahul Kohli’ün sunumu ile gerçekleşen gösterimde, yılın en çok beklenen aksiyon oyunlarından biri olan Space Marine 2’den yeni görüntülerle karşılaştık ve Darktide, Speed Freeks ve Vermintide 2 gibi oyunlar hakkında daha fazla bilgi edindik. Ayrıca Warhammer serisinden en iyi sıra tabanlı taktik oyunlarından birinin geri dönüşüne de şahit olduk. Focus Entertainment, bununla birlikte Warhammer serisinin oyunculara her türden hitap eden oyunlarıyla ilgili detayları da verdi. Gösterimde Warhammer oyunlarının yanı sıra Focus Entertainment ve Saber Interactive’in diğer oyunlarına da yer verildi. Ayrıca gösterime özel bir Warhammer oyunu da ücretsiz oldu. İşte Warhammer Skulls 2024 Gösteriminde tanıtılan bütün oyunlar.

Warhammer Skulls Gösteriminde ücretsiz olan oyun: Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Şu anda Steam’de Warhammer Skulls Video Oyunları Festivali sürüyor ve Warhammer oyunlarında %90’a varan indirimler uygulanmış durumda. İndirimlerle birlikle Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War da Steam’de kısa süreliğine ücretsiz oldu. Hemen kütüphanenize eklemenizde fayda var.

Warhammer Skulls 2024 Gösteriminde Tanıtılan Oyunlar

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin PvE ve PvP çok oyunculu seçenekleri oldukça etkileyici görünüyor. Oyun, üç kişilik bir Co-Op moduna sahip. Kendiniz ve iki arkadaşınız xenos yığınlarını kesmek için savaşacaksınız. Altı farklı sınıf arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer rekabetçi bir ortamda savaşmak isterseniz, PvP’ye geçebilirsiniz. Üç adet 6’ya 6 çok oyunculu modda Space Marines ve Chaos Marines ölümüne savaşıyorlar. Warhammer 40,000: Space Marine 2, PS5, Xbox Series X|S ve PC için 9 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer 40,000: Space Marine 2 fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Mechanicus II

Warhammer Skulls 2024 Gösteriminin en büyük duyurularından biri de Warhammer 40,000: Mechanicus II idi. Bu devam oyunu, Adeptus Mechanicus ve Vargard Nefersha fraksiyonlarına odaklanan iki tek oyunculu senaryo modu içerecek. Sıra tabanlı taktik oyunu, savaşına daha fazla stratejik zorluk eklemek için çevresel mekanikleri kullanacak ve henüz bir çıkış tarihi olmasa da Mechanicus II, Xbox Series X|S, PS5 ve PC’de mevcut olacak. İlk oyun gibi, bu oyun da Bulwark Studios tarafından geliştiriliyor.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer 40,000: Mechanicus II fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Space Marine VR – Defenders of Avarax 

Warhammer Skulls gösterimindeki tek VR oyunu bu oldu. Eğer üçüncü şahıs türü aksiyon ve nişancılık (TPS) senin için yeterli değilse, Zero Latency’nin içindeki Space Marine ruhunu heyecanlandıracak başka bir şeyi var. Warhammer 40,000: Space Marine VR – Defenders of Avarax ekim ayında geliyor. Oyun Dünya genelindeki Zero Latency VR mekanlarına özel olacak. Zero Latency VR şu anda 26 ülkedeki 93 fiziksel mekanda hizmet veriyor.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer 40,000: Space Marine VR – Defenders of Avarax fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Speed Freeks

Warhammer 40,000 evreninin Twisted Metal’e cevabı olan Speed Freeks, bolca aksiyon içeren yüksek tempolu bir araba savaşı oyunu olarak tanımlanıyor. Warhammer Skulls gösteriminde, bir aracın havaya kaldırıldığını ve tamamen yok edildiğini, sürücünün acınası bir sıvı birikintisine dönüştüğünü görüyoruz. Mad Max geleneğinde, çorak bir arazide yarışacak ve güçlü silahlarınızı diğer sürücülere ateşleyeceksiniz ve Speed Freeks’in nasıl göründüğüne dair bir fikir edinmek istiyorsanız, şu anda beta sürümünü oynayabilirsiniz.

Warhammer 40,000: Speed Freeks’in Betası Warhammer Skulls etkinliği boyunca PC’de Steam’den oynanabilir durumda olacak.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer 40,000: Speed Freeks fragmanını izleyebilirsiniz.

Total War: Warhammer III

Şov sırasında Total War: Warhammer III için yeni bir fragman gösterildi ve ücretsiz efsanevi kahraman Karanak’ın oyuna ekleneceği açıklandı. Karakter, bir adam monologunda kaçak olduğunu, hem geçmişte hem de gelecekte “zaman boyunca kaçtığını” belirtiyor, ancak cehennem köpeklerinin ruhuna girdiğini söylüyor. Karanak, ürkütücü üç başlı bir köpek gibi görünüyor ve gerçekten ona bir kahraman diyebilirseniz, oldukça etkileyici olacak gibi gözüküyor. Henüz Karanak’ın çıkış tarihi belli değil ancak Total War: Warhammer III şu anda PC’de oynanabilir durumda.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Total War: Warhammer III’e eklenecek olan Karanak’ın fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Rogue Trader

Warhammer 40,000: Rogue Trader, Baldur’s Gate’in türüne benzer bir rol yapma oyunudur. Rogue Trader’ın Void Shadows ek paketi 8 Ağustos’ta geliyor. Ek pakette karşılaşacağınız korkunç düşmanların çoğu, operasyon üssünüz olarak hizmet veren ve genellikle ajanlara karşı güvenli bir sığınak olan Voidship’te olacak gibi görünüyor.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer 40,000: Rogue Trader Void Shadows ek paketi fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Boltgun

Nostaljik nişancı oyunu Warhammer 40,000: Boltgun, birinci şahıs bakış açılı (FPS) Warhammer savaşını hızlı tempolu ve inanılmaz eğlenceli bir şekilde sunuyor ve Forges of Corruption ek paketi ile daha fazlasını elde ediyoruz. Forges of Corruption ek paketiyle eklenen yeni görevlerde, doğal olarak düşmanları varoluştan temizlerken devasa bir demirhanenin “derinliklerine inmeniz” gerekiyor. Yeni bölgeler ve düşmanların yanı sıra, Forges of Corruption, füzeatar ve çoklu eritici gibi güçlü yeni silahlar içeriyor. Ayrıca, ekstra bir satın alma gerektirmeyen yeni bir ücretsiz horde modu da bulunuyor. Forges of Corruption, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için 18 Haziran’da ilk olarak çıkacak ve daha sonra Switch için yayınlanacak.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer 40,000: Boltgun Forges of Corruption ek paketi fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer: Vermintide 2

Bugün Warhammer: Vermintide 2’de Warhammer Skulls Gösterimini kutlamak için oyun içi Skulls Throne etkinliği başladı. 30 Mayıs’ta, ilk kez Vermintide 2’ye PvP getiren bir alfa sürümü yayınlanacak. Bu sürüm PC’de mevcut olacak ve oyunun geliştiricisi Fatshark, modun tam sürümünün bu yılın ilerleyen dönemlerinde geleceğini söylüyor. Ayrıca bugün yeni bir yaşam kalitesi güncellemesi de yayınlandı ve bu güncelleme hata düzeltmeleri, yeni zorluklar, diğer geliştirmeler gibi yenilikler sunuyor.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer: Vermintide 2 Skulls Throne etkinliğinin ve gelecek güncellemenin fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Darktide

Fatshark’ın bir diğer Warhammer oyunu Darktide da gösterim sırasında gösterildi. 25 Haziran’da gelecek olan ücretsiz içerik güncellemesi Secrets of the Machine God’a bir göz gezdirdik. Fragmandaki anlatı bir işaretse, oyuna casusluk unsuru eklenebilir gibi görünüyor. Aynı zamanda oyun PC ve Xbox Series X|S platformları için aynı anda çıkacak.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer 40,000: Darktide fragmanını izleyebilirsiniz.

Blood Bowl 3

Blood Bowl’ın 5. Sezonu 11 Haziran’da geliyor ve 5. sezonun gelmesiyle birlikte oyun için ilk kez çapraz platform desteği olacak. Ek olarak, sezon Necromantic Horror fraksiyonunu tanıtacak ve Cadılar Bayramı’na kadar hala birkaç ay olacak olsa da, çok kanlı spor oyununa bir doz eğlenceli korku öğeleri ekleyecek gibi görünüyor.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Blood Bowl 3 5. Sezon fragmanını izleyebilirsiniz.

World of Tanks Modern Armor

Warhammer Skulls’da gösterilen World of Tanks: Modern Armor, öncelikle otantik savaş makinelerine odaklanmış olsa da, biraz daha fantastik şeylere de her zaman yer vardır. Oyuna 40K tankı Rogal Dorn ekleniyor ve bu tank yakında PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One’da oynanabilir olacak.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak World of Tanks Modern Armor web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Warhammer: The Horus Heresy – Legions

iOS, Android ve PC’de mevcut olan Warhammer: The Horus Heresy – Legions, Inferono adlı yeni genişleme güncellemesi almış durumda. Genişleme, Space Wolves’a odaklanıyor ve ileride oyuna katılacak iki diğer fraksiyon daha bulunuyor. Genişlemenin açılış haftasında yolunuza devam etmenizi sağlayacak bir sürü kart içeren sınırlı süreli bir paket mevcut olacak.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer: The Horus Heresy – Legions Inferono genişlemesinin fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Warpforge

Warhammer kart oyununa biraz daha bilim kurgu ögeleri eklemek isterseniz, Warhammer 40,000: Warpforge’un da Warhammer Skulls’ı kutlamak için bir güncelleme aldığını duyduğunuzda mutlu olacaksınız. Adepta Sororitas fraksiyonu artık oyunda mevcut. Eğer Rogue Trader oynarken biraz zaman harcadıysanız bu grubu tanıyor olabilirsiniz. Onlar aynı zamanda Savaşçı Kız kardeşler olarak da bilinir ve savaşta gösterdikleri muazzam yetenekle bu ismi hak ediyorlar.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Warhammer 40,000: Warpforge Adepta Sororitas  fragmanını izleyebilirsiniz.

Talisman Digital Edition

Talisman Digital Edition Warhammer Skulls etkinliğinde olmamasına rağmen yine de sunumda bahsedildi. Nomad Games, şu anda tamamen yenilenmiş bir dijital masa oyunu olan Talisman Digital Edition üzerinde çalışılıyor. Oyun, Avalon Hill’in yaklaşan 5. baskısına dayanıyor ve geliştirme duyurusunu kutlamak için mevcut Talisman Digital Edition sürümü şu anda hem PC hem de mobil platformlarda ücretsiz olarak sunuluyor.

Warhammer Skulls
Resmin üzerine tıklayarak Talisman Digital Edition 5. Baskı sürümünün  fragmanını izleyebilirsiniz.

Warhammer Skulls 2024 Gösterimi ile ilgili ne düşünüyorsunuz, gösterimi beğendiniz mi, içlerinde ilginizi çeken-oynadığınız oyunlar var mı? Yorumlarda düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Berke Kösali
Berke Kösali
Call of Duty sevdalısı, teknoloji meraklısı, bilim kurgu hayranı ve çaylak yazar.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: