11. Yaşını Kutlayan Warframe Mobil Cihazlara Geliyor

Paylaş

25 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülen ve bu yıl 11. yaşını kutlayan Warframe, mobil cihazlara geliyor. Önce iOS, daha sonra ise Android kullanıcılarına sunulacak.

Warframe mobile geliyor

Digital Extremes tarafından piyasaya sürülen ve 11 yıldır adından söz ettirmeyi başaran Warframe, artık mobil cihazları da ziyaret etmeye karar vermiş durumda. Bugün, yani 20 Şubat tarihinde iOS kullanıcıları için erişime açılacak oyun, ileri bir tarihte ise Android cihazlar için oynanabilir olacak.

Çapraz platform desteği sunacağı söylenilen oyunun mobil sürümü için ilk kayıtlar da başlamış durumda. Artık dilediğiniz yerde deneyimleyebileceğiniz bu çevrimiçi ücretsiz oyunda aynı zamanda çapraz kayıt sistemi de yer alacak. Yani oyunu PC’de veya konsolda oynadıktan sonra mobilde giriş yaptığınızda ilerlemeniz ve karakteriniz aynı şekilde avucunuzun içinde olacak.

Mobil için hazırlanan özel üç günlük XP takviyesi ve sadece mobil oyunculara sunulacak oyun içi kozmetikler de sizleri bekliyor olacak. İlk 1 haftalık süreçte kazanabileceğiniz bu hediyeleri diğer platformlarda bulamayacaksınız.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: