Valorant Oyuncuları İçin Kopazar Rehberi: VP Nasıl Satın Alınır?

Daha uyguna VP almak kim istemez?

Paylaş

Ülkemizde de severek oynanan ve Riot Games’in başarılı yapımlarından bir tanesi konumundaki Valorant, gün geçtikte etkisini ve oyuncu sayısını genişletmeye devam ediyor. Bu süreçte oyun içerisinde kullanılabilecek Valorant VP’lerin daha uygun fiyatlara ve ek bonuslarla birlikte alınmasına olanak tanıyan Kopazar içerisinde nasıl alışveriş yapabilirsiniz, detaylarıyla anlatıyoruz!

Valorant VP nedir?

Öncelikle bilmeyenler veya tekrar hatırlamak isteyenler için Valorant VP’nin kısa bir açıklamasını yapalım. Açılımı Valorant Points olan VP, kısaca oyun içerisindeki para birimi olarak kabul edilmektedir. Çeşitli kozmetik ürünler başta olmak üzere profil gereçleri de VP ile satın alınabiliyor. Dilerseniz oyun içerisinden satın alabiliyor, dilerseniz Kopazar üzerinden hem daha uyguna hem de bonuslu bir şekilde de sahip olabiliyorsunuz. Böylelikle oyun içerisinde en güzel görünüme kavuşmak için yüksek ücretler ödemekten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Valorant VP’lerin daha uygun fiyatlara ve ek bonuslarla birlikte alınmasına olanak tanıyan Kopazar içerisinde nasıl alışveriş yapabilirsiniz, detaylarıyla anlatıyoruz!

Peki Kopazar üzerinden daha uyguna VP nasıl alınır?

Kopazar üzerinde diğer oyunların para birimlerini alabildiğiniz gibi Valorant Vp’sini de uygun ve güvenli bir şekilde alabiliyorsunuz. Sade arayüz sayesinde kafa karışıklığı yaşamadan, buradaki link üzerinden ilgili sayfaya giderek dilediğiniz VP paketini satın almanız mümkün. Üstelik Kopazar’da fiyatlar oldukça uygun!

Bu satın alımların yanında kullanıcıları çeşitli bonuslar bekliyor olacak. Satın alım işlemi tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilecek olan e-pin kodunu alarak Valorant içerisinde VP mağazasına tanımlayarak VP’yi uyguna almış, bonusu da kapmış bir şekilde işlemi tamamlıyoruz.

Günün her saati VP alabilir miyiz? Herhangi bir sorun olursa canlı destek var mı?

Evet, Kopazar üzerinde günün herhangi bir saatinde işlem yapabilmeniz mümkün. 7/24 anında teslimat hizmeti sunan Kopazar, kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak istediği için VP gibi e-pin alımlarında 7/24 anında hizmet kalitesi sağlamaktadır.

Valorant VP’lerin daha uygun fiyatlara ve ek bonuslarla birlikte alınmasına olanak tanıyan Kopazar içerisinde nasıl alışveriş yapabilirsiniz, detaylarıyla anlatıyoruz!

Öte yandan alışverişiniz esnasında veya sonrasında yaşayacağınız herhangi teknik bir aksaklıkta da mesai saatleri içerisinde Kopazar canlı destek ekibinden yardım alabilmeniz mümkün. Herhangi bir sorun oluştuğu takdirde size en kısa sürede dönüş yapan canlı destek ekibi sayesinde de Kopazar’ın alışveriş güvenilirliği ve sorun çözüme kavuşturma istatistikleri de gözle görülür bir şekilde artmıştır.

Valorant VP fiyatları

Kopazar içerisinde bulabileceğiniz ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz Valorant VP fiyatları hem en düşük fiyatlarıyla hem de bonuslu bir şekilde karşınıza çıkıyor. VP alımı yapabildiğiniz diğer mağazalara kıyasla çok daha uygun fiyatlar bulabileceğiniz Kopazar içerisinde bu yazı itibarıyla Valorant VP fiyatları şu şekilde;

 • Valorant Battle Pass – 225,00 TL
 • Valorant 150 VP – 29,25 TL
 • Valorant 600 VP – 115,00 TL
 • Valorant 1200 VP – 225,00 TL
 • Valorant 2200 VP – 402,50 TL
 • Valorant 3500 VP – 625,00 TL
 • Valorant 7300 VP – 1.265,00 TL

Kopazar içerisinde hangi ödeme yöntemleri kullanılabilir? Papara geçerli mi?

Valorant VP satın alımlarında kullanabileceğiniz birden fazla ödeme yöntemi bulunuyor. Hızlı ve güvenilir bir şekilde VP alabileceğiniz ödeme yöntemlerini şu şekilde sıralayalım;

 • Mastercard
 • Maestro
 • Visa
 • GPay
 • İninal
 • Paymentwall
 • Papara
 • PayPal
 • ATM
 • Havale
 • EFT

Bu ödeme yöntemlerini kullanarak 7/24 sorunsuz ve hızlı bir şekilde VP ve diğer e-pin alışverişlerinizi yapmanız mümkün.

Satın alınan Valorant VP nasıl kullanılır?

Kopazar içerisinde satın alım işlemlerini gerçekleştirdikten sonra aldığınız Valorant VP e-pin içeriğini kullanmak için bazı işlemleri halletmeniz gerekiyor. Satın aldığınız VP e-pin’lerini kullanmak için Valorant’ı açarak bazı adımları takip etmeniz gerekiyor. İşte o adımlar;

Valorant VP’lerin daha uygun fiyatlara ve ek bonuslarla birlikte alınmasına olanak tanıyan Kopazar içerisinde nasıl alışveriş yapabilirsiniz, detaylarıyla anlatıyoruz!
 • Satın alım işleminden sonra tarafınıza ulaşan e-pin’i kullanmak için Valorant’a giriş yapmanız gerekiyor.
 • Oyun açıldıktan sonra sağ üst kısımda görebileceğiniz “Valorant Points” simgesine tıklamanız gerekiyor.
 • Açılan sayfada “Riot PIN ve Kodlar” kategorisini seçmelisiniz.
 • Daha sonra tarafınıza ulaşan e-pin kodunu açılan kutucuğa girerek “Gönder” butonuna basmanız yeterli oluyor.

Valorant Gece Pazarı ise bu ay sonunda başlıyor!

Birçok oyuncunun heyecanla beklediği “Gece Pazarı” etkinliği ise bu ay sonunda gerçekleşecek. Bu etkinlik içerisinde her oyuncuya özel olarak farklı silah kaplamaları sunuluyor. Tamamen rastgele gerçekleşen ve 6 farklı silah kaplamasıyla karşılaşan oyuncular, istediği silah görünümlerini VP kullanarak indirimli bir şekilde satın alma şansına erişiyor. Çok daha uygun ve indirimli fiyatlara Gece Pazarı etkinliğinde kullanabileceğiniz Valorant VP’lerini ise Kopazar üzerinden satın alabilirsiniz.

Böylelikle Kopazar üzerinden güvenle yaptığınız Valorant VP alışverişinizi tamamlama şansına erişiyorsunuz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: