KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

The Witcher 3’e Gelen REDkit Aracı İle İlk Oyunun Haritasına Dönebilirsiniz!

Vizima kanalizasyon canavarı der susarım...

Paylaş

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde ücretsiz olarak kullanıma sunulan REDkit mod aracı ile birlikte The Witcher 3 içerisinde modlama yapmak çok daha kolay bir hale gelmişti. Bazı kullanıcılar ise şimdiden serinin ilk oyununda yer alan bölgeleri The Witcher 3’e getirmeye başladı bile.

The Witcher 3 REDkit aracı ile neler yapılabiliyor?

Neler yapılmıyor ki? Oyun motorunu temel alan bir modlama aracı olan REDkit, The Witcher 3 sahiplerine ücretsiz bir şekilde sunuldu. Bu araç sayesinde aklınızdaki herhangi bir oyun modunu kolayca yapabiliyor ve çeşitli mod sitelerinde paylaşabiliyorsunuz. Bu araç ile yapılan ilk ve en kapsamlı mod ise serinin ilk oyunu olan The Witcher 1‘in haritalarını içeriyor. Yani başımıza bela olan Vizima kanalizasyonlarına The Witcher 3’te gitmek artık sandığınızdan çok daha kolay olacak.

Yayınlanan mod içerisinde bizleri Vizima sokakları, Tapınak Mahallesi, Ticaret Mahallesi ve Eski Vizima Surları bekliyor. Mod şu an indirilebilir durumda ama geliştirilmeye devam ediyor. Ayrıca yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi oyun içerisinde bazı bozukluklar ve şekilsiz düzenlemeler yer alıyor. Bu da ilk oyunun haritalarının The Witcher 3’e pek uyum sağlayamadığını gösteriyor. Yine de henüz ilk oyunu oynamamış fakat Vizima sokaklarını merak edenler için güzel bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Modu indirmek ve kurulum bilgilerini öğrenmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: