The Last Of Us Sezon Finali Kendi Rekorunu Kırarak En Çok İzlenen Bölüm Oldu

Paylaş

HBO’nun sevilen dizisi The Last of Us sezon finaliyle izleyicileri büyülemeyi başardı. Oscar ödül töreniyle aynı anda yayımlanan bölüm, kendi rekorunu kırarak yeni bir çıtaya ulaştı.

The Last of Us sezon finali Oscar ödülleriyle aynı anda yayımlandı

Dizinin sezon finali hem izleyiciyi hem de daha önce izlememiş olanları bir hayli heyecanlandırmayı başardı. 95. Oscar ödül töreni ile aynı anda yayımlanan sezon finali, merak uyandıran ödül törenine rağmen kendi rekorunu kırarak muhteşem bir izlenme başarısına imza attı.

İlk bölümü toplamda 4,7 milyon izleyiciye ulaşan dizinin ikinci bölümü 5,7 ve üçüncü bölümü ise 6,4 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Dokuzuncu bölümde sezon finali yapan dizinin her bölümü ayrı bir güzellikteydi ve IMDb dahil olmak üzere birçok derecelendirme sitesinde yüksek notlar almayı başarmıştı. Bu sene 95.’si düzenlenen Oscar ödül gecesinde yayımlanan sezon finaliyle kendi rekorunu kırarak toplamda 8,1 milyon izlenmeye ulaştı.

The Last of Us sezon finali

Sezon finalinden sonra izleyicilerin en çok merak ettiği konu ise 2. sezonun hangi konulara sahip olacağıydı. Açıklamalara göre yeni sezon, Part II’nin tamamını kapsamayacak ve 3. sezona kadar evrilecek. Haberin detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: